INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Aktualności


PRTL częścią Pasazer.com

Rynek lotniczy - Wiadomości

2019-11-30

Szanowne Czytelniczki, Szanowni Czytelnicy,

 

W dniu 1.12.2019 nasz portal PRTL.pl zakończył samodzielną działalność. Serdecznie dziękujemy za wiele lat zainteresowania naszą publicystyką i okazywane wyrazy sympatii.

czytaj więcej

LOT ogłasza nowe trasy z Budapesztu na lato 2020

Linie lotnicze - Wiadomości

2019-11-29

W sezonie letnim 2020 r. LOT rozszerzy swoja siatkę połączeń z Budapesztu wprowadzając nowe połączenia wakacyjne. Począwszy od czerwca 2020 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio ze stolicy Węgier do Dubrownika i Warny. Co więcej, od 6 maja 2020 r. liczba rejsów na trasie Budapeszt-Seul wzrośnie do czterech tygodniowo. Dzięki dodatkowym połączeniom rozkład lotów dla pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych na trasie Węgry - Korea Południowa stanie się jeszcze bardziej dogodny.

czytaj więcej

Black Friday w Ryanair - do 25% zniżki na ponad milion biletów

Linie lotnicze - Wiadomości

2019-11-29

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (29 listopada) z okazji Black Friday, ogłosiła wielką promocję. W sprzedaży znajduje się ponad milion biletów na wiosenne podróże ze zniżką nawet do 25%.

czytaj więcej

Cork – nowy kierunek w europejskiej ofercie KLM

Linie lotnicze - Wiadomości

2019-11-29

Od marca 2020 KLM rozpoczyna loty do drugiego miasta w Irlandii. Siatka lotów holenderskiej linii w Europie będzie liczyć aż 93 trasy.

czytaj więcej

Firma Eviation we współpracy z Dassault Systèmes ukończyła prace nad pierwszym prototypem elektrycznego, zeroemisyjnego statku powietrznego do komunikacji lokalnej

Dostawcy uslug - Wiadomości

2019-11-29

Pionier mobilności powietrznej wykorzystał opartą na chmurze platformę 3DEXPERIENCE do opracowania prototypu w dwa lata.

czytaj więcej

Częściej do Dublina z lotniska Warszawa/Modlin

Porty lotnicze - Wiadomości

2019-11-28

Od marca 2020 roku częstotliwość lotów Ryanair z lotniska Warszawa/Modlin do Dublina zwiększy się z dotychczasowych 6 do 9 rejsów w tygodniu.

czytaj więcej

Upadek biura podróży Thomas Cook powoduje zmiany na europejskim rynku lotniczym, również polskim

Rynek lotniczy - Wiadomości

2019-11-28

Upadek przedsiębiorstwa Thomas Cook ma realny wpływ na rynek lotniczy. Przewoźnicy rozpoczęli wojnę o najatrakcyjniejsze spośród osieroconych połączeń, które mogą przynieść gigantyczne zyski. Z kolei hiszpańska branża hotelarska, broniąc się przed serią bankructw, podjęła inicjatywę powołania własnej linii lotniczej, która ma dostarczać pasażerów na Wyspy Kanaryjskie. Zmiany dotykają także rynek polski. TUIfly rezygnuje z połączenia Lublin–Antwerpia i przenosi maszyny do obsługi wakacyjnych kierunków.

czytaj więcej

Emirates wprowadzają zupełnie nową ofertę pokładową – EmiratesRED

Linie lotnicze - Wiadomości

2019-11-28

Linie Emirates wprowadziły nową ofertę pokładową w postaci EmiratesRED. Nowa kolekcja obejmuje nie tylko szeroki wybór towarów zwolnionych z cła i podatków, ale i możliwość wykupienia wyjątkowych atrakcji w Dubaju i nie tylko, a także produktów z oficjalnego sklepu Emirates. Nowa oferta spotkała się z uznaniem klientów – od czasu jej wprowadzenia miesiąc temu przewoźnik odnotował 23-procentowy wzrost sprzedaży.

czytaj więcej

„Schody do Twojej Kariery” LS Airport Services wyróżnione w konkursie „Siła Przyciągania 2019”!

Dostawcy uslug - Wiadomości

2019-11-28

Podczas odbywającej się 26 listopada 2019 roku Gali podsumowującej tegoroczny konkurs „Siła Przyciągania” poznaliśmy jego tegorocznych laureatów. Jedyną nagrodzoną firmą reprezentującą branżę lotniczą był największy pracodawca w tym sektorze w naszym kraju – firma LS Airport Services, której pracownicy zajmują się obsługą naziemną samolotów i obsługują ponad połowę pasażerów wylatujących bądź przylatujących do Polski.

czytaj więcej

Wizz Air najlepszą niskokosztową linią według AirlineRatings

Linie lotnicze - Wiadomości

2019-11-28

Wizz Air, najbardziej zielona linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej zdobył tytuł Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Europie na 2020 rok w corocznym, uznanym w branży rankingu AirlineRatings, jedynego portalu na świecie zajmującego się bezpieczeństwem i oceną lotów. Wizz Air otrzymuje już drugi raz z rzędu to prestiżowe wyróżnienie.

czytaj więcej
 

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony