INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Mainfreight: od studenta do menedżera - Future Leaders Program umożliwia studentom karierę menedżerską w logistyce

2017-11-20
     

Grupa Mainfreight, nowozelandzki operator logistyczny, jeden z największych na świecie, działający w 10 krajach Europy, także w Polsce - zaprasza młodych ludzi do udziału w rekrutacji na unikatowy międzynarodowy program menedżerski dla przyszłych liderów w logistyce - Future Leaders Program.

 

Ten 3-letni płatny staż menedżerski przygotowuje absolwentów studiów licencjackich i magisterskich do pracy w roli lidera w logistyce. Polega na wykonywaniu różnych zadań w jednym lub kilku oddziałach Mainfreight w Europie. Udział w nim jest niepowtarzalną okazją do zdobycia umiejętności przywódczych i wiedzy, która pozwoli zostać wykwalifikowanym młodym specjalistą w danej dziedzinie, np. managerem transportu Air&Sea. Należy podkreślić, że nadrzędnym celem tego unikatowego stażu jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju osobistego i zawodowego w różnych oddziałach Mainfreight Europe. Po ukończeniu programu, młody menedżer będzie miał możliwości kreowania własnej ścieżki kariery w strukturach Grupy Mainfreight.

 

- Od samego początku, Future Leaders Program daje możliwość wykonywania odpowiedzialnych zadań operacyjnych i pracy nad istotnymi projektami przy zachowaniu jasno określonej struktury szkolenia, mówi Agnieszka Brymerska, HR specjalista Mainfreight Poland.

 

- W trakcie tego niesamowitego stażu, każdy uczestnik ma za zadanie odnaleźć się na kilku różnych stanowiskach. Każde z nich ma specyficzny zakres obowiązków i wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć: od obsługi wózka widłowego, poprzez obsługę transportów i wysyłkę oraz przyjmowanie towarów, telefoniczny oraz osobisty kontakt z klientami, aż po dowodzenie zespołem i opracowywanie strategii ramię w ramię z doświadczonymi menedżerami. Przejście każdego etapu świetnie przygotowuje do samodzielnego zarządzania zespołem czy oddziałem firmy, dodaje Agnieszka Brymerska.

 

Co ważne, uczestnik programu dzięki zapoznaniu się ze specyfiką różnych zadań i stanowisk może wybierać pomiędzy międzynarodową a lokalną ścieżką kariery.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że ambicje, zainteresowania i cele zawodowe ulegają zmianie wraz z upływem czasu. Dlatego nie wymagamy dokonania wyboru już na początku programu. Decyzję o kontynuacji kariery międzynarodowej albo krajowej, uczestnik może podjąć po jego zakończeniu albo w trakcie, w miarę rozwoju zawodowego i osobistego, podkreśla Agnieszka Brymerska.

 

Kto może ubiegać się o udział w programie?

Future Leaders Program skierowany jest do ambitnych, utalentowanych, kreatywnych i energicznych osób, które chcą związać swoją przyszłość z wyjątkową firmą, jaką jest Mainfreight. Tego nowozelandzkiego gracza na globalnym rynku usług logistycznych wyróżnia 100-letnia wizja rozwoju i zasada „Special people, special company” oraz ciekawa kultura organizacji. Bowiem swoją biznesową strategię Grupa Mainfreight opiera na tradycyjnych wartościach silnie związanych z kulturą i stylem życia mieszkańców Nowej Zelandii.

 

- Do firmy Mainfreight Poland dołączyłem w marcu 2015 roku. Praca w firmie Mainfreight stworzyła mi wspaniale warunki do rozwoju mojej kariery. W chwili obecnej przebywam w Belgii w jednej z naszych placówek, gdzie zajmuję się logistyką magazynową. Praca w Mainfreight to niepowtarzalna kultura pracy, atmosfera i możliwość zdobycia wiedzy od doświadczonych kolegów. Polecam, mówi Adam Romejko, uczestnik Future Leaders Program.

 

Aby móc ubiegać się o miejsce w programie, kandydat musi być absolwentem wyższej uczelni z tytułem licencjata lub magistra i przede wszystkim chcieć pracować w sektorze usług logistycznych. Z uwagi na międzynarodowy charakter tego projektu, wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. Informacje o tym, w jakim sposób można aplikować do programu znajdują się na stronie internetowej www.mainfreight.pl w zakładce kariera.

 

 

Źródło: Mainfeight

 

 

 

 

Tagi:

Praca | Logistyka | Staż | Rozwój | Kariera | Mainfreight


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony