INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Alianse


Cathay Pacific podpisały umowę code–share z Brussels Airlines

PRTL.pl, 2018-07-17
 

Flagowy przewoźnik Hongkongu, Cathay Pacific rozszerzył swoją siatkę połączeń europejskich podpisując umowę code – share z Brussles Airlines, która jest uzupełnieniem umów zawartych z przewoźnikami Grupy Lufthansa.

czytaj więcej

Umowa code-share między liniami LOT i Air China

2018-07-12

Dzięki porozumieniu z chińskim przewoźnikiem liczba rejsów bezpośrednich między Warszawą a Pekinem dostępnych w ofercie LOT-u wzrosła z trzech do siedmiu tygodniowo. To dobra wiadomość dla podróżujących między Europą i Chinami.

czytaj więcej

Widerøe i Air France podpisały umowę code-share

PRTL.pl, 2018-07-11

Regionalny norweski przewoźnik Widerøe podpisał umowę code – share z Air France. Na początku 2018 podobne porozumienie norweski przewoźnik zawarł z partnerem Air France, liniami KLM.

czytaj więcej

Avianca Brasil i Alitalia zawarły umowę code – share

PRTL.pl, 2018-07-03

Brazylijska linia Avianca i włoska Alitalia zawarły umowę code – share. Początkowo Alitalia będzie oferować loty ze swoim kodem lotniczym AZ do destynacji w Brazylii, zwiększając swoją obecność na rynku brazylijskim. Wspólna siatka obejmie 21 krajowych i międzynarodowych połączeń.

czytaj więcej

airBaltic i TAP Air Portugal rozpoczynają współpracę code – share

2018-06-12

Łotewski flagowy przewoźnik i portugalskie linie TAP Air Portugal zawarły umowę o współpracy code-share . Dzięki umowie pasażerowie airBaltic będą mieli więcej opcji połączeń w ramach rozległej siatki połączeń TAP w tym do do Brazylii, Portugalii i Afryki, a klienci TAP dogodniejsze podróże do krajów bałtyckich, skandynawskich oraz wschodnioeuroejskich.

czytaj więcej

Air China i Air Canada podpisały umowę joint venture

PRTL.pl, 2018-06-11

Air China podpisały umowę joint venture (JV) z kanadyjskim narodowym przewoźnikiem Air Canada. Porozumienie ma wzmocnić pozycję Air China na szybko rozwijającym się chińsko-kanadyjskim rynku.

czytaj więcej

Finnair rozpoczyna współpracę code-share z Cathay Dragon i rozszerza swoją azjatycką siatkę połączeń

2018-06-07

Finnair i zbazowane w Hongkongu linie Cathay Pacific Airlines nawiązały nową współpracę code-share na trasach oferowanych przez Cathay Dragon, spółkę zależną Cathay Pacific Airline, między Hongkongiem i wybranymi azjatyckimi destynacjami.

czytaj więcej

Aeroflot uruchamia wspólne loty do Buenos Aires z Aerolineas Argentinas

PRTL.pl, 2018-06-05

Od 1 czerwca 2018 rosyjski flagowy przewoźnik Aeroflot rozpoczął oferowane w formule code – share wspólnych lotów z Aerolineas Argentinas między Moskwą i Buenos Aires.

czytaj więcej

United Airlines i Lufthansa Cargo podpisały umowę air cargo joint venture

2018-05-09

Amerykańskie linie United Airlines i Lufthansa Cargo rozpoczęły z dniem 3 maja współpracę joint venture. Umowa JV została podpisana 20 kwietnia 2017. W ramach joint venture obaj przewoźnicy będą wspólnie zarządzać sprzedażą i rezerwacją przesyłek standardowych i ekspresowych na trasach między Europą i Stanami Zjednoczonymi.

czytaj więcej

Turkish Airlines podpisały umowę code – share z Belavia Airlines

2018-05-07

Białoruskie linie Belavia i Turkish Airlines ogłosiły podpisanie umowy code – share, która weszła w życie od 1 maja 2018. Dzięki umowie code – share, tureckie narodowe linie i Belavia będą umieszczać swoje kody lotnicze na rejsach między Stambułem i Mińskiem i vv, które są obsługiwane przez obie linie.

czytaj więcej

TAP Portugal i Volotea rozszerzają partnerstwo na połączeniach europejskich

PRTL.pl, 2018-05-02

TAP Air Portugal i tanie linie hiszpańskie Volotea rozszerzają partnerstwo po uzgodnieniu umowy code – share na połączenia między trzema europejskimi krajami. Dla Volotea, która specjalizuje się w połączeniach drugorzędnych i trzeciorzędnych europejskich miast jest to pierwsza umowa code – share.

czytaj więcej

Air France: code – share z China Airlines między Taipei i Paryżem

2018-04-24

Od 16 kwietnia br. China Airlines i Air France uruchomiły bezpośrednie rejsy na zasadzie code-share między Taipei i Paryżem. Trasa będzie obsługiwana przez Air France trzy razy w tygodniu.

czytaj więcej

Finnair rozszerza współpracę code-share z Alaska Airlines na Zachodnie Wybrzeże USA

PRTL.pl, 2018-04-20

Finnair poinformował o zawarciu umowy code – share z Alaska Airlines, która jeszcze bardziej wzmocni jego obecność na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Od 20 maja br. kod Finnair zostanie dodany do rejsów Alaska Airlines na trasach między San Francisco a Seattle, Portland, Salt Lake City, Las Vegas, Los Angeles, San Diego, Orange County i Palm Springs.

czytaj więcej

JAL rozszerza współpracę code – share z S7

PRTL.pl, 2018-04-19

Linie lotnicze należące do sojuszu Oneworld Japan Airlines (JAL) i rosyjskie linie S7 rozszerzają umowę code-share o dwie nowe destynacje w Rosji. Od 29 kwietnia br. JAL doda swój kod do rejsów S7 między Tokio Narita i Irkuckiem, a od 2 czerwca br. na połączeniach Narita – Nowosybirsk.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony