INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Alianse


United Airlines i Lufthansa Cargo podpisały umowę air cargo joint venture

2018-05-09
 

Amerykańskie linie United Airlines i Lufthansa Cargo rozpoczęły z dniem 3 maja współpracę joint venture. Umowa JV została podpisana 20 kwietnia 2017. W ramach joint venture obaj przewoźnicy będą wspólnie zarządzać sprzedażą i rezerwacją przesyłek standardowych i ekspresowych na trasach między Europą i Stanami Zjednoczonymi.

czytaj więcej

Turkish Airlines podpisały umowę code – share z Belavia Airlines

2018-05-07

Białoruskie linie Belavia i Turkish Airlines ogłosiły podpisanie umowy code – share, która weszła w życie od 1 maja 2018. Dzięki umowie code – share, tureckie narodowe linie i Belavia będą umieszczać swoje kody lotnicze na rejsach między Stambułem i Mińskiem i vv, które są obsługiwane przez obie linie.

czytaj więcej

TAP Portugal i Volotea rozszerzają partnerstwo na połączeniach europejskich

PRTL.pl, 2018-05-02

TAP Air Portugal i tanie linie hiszpańskie Volotea rozszerzają partnerstwo po uzgodnieniu umowy code – share na połączenia między trzema europejskimi krajami. Dla Volotea, która specjalizuje się w połączeniach drugorzędnych i trzeciorzędnych europejskich miast jest to pierwsza umowa code – share.

czytaj więcej

Air France: code – share z China Airlines między Taipei i Paryżem

2018-04-24

Od 16 kwietnia br. China Airlines i Air France uruchomiły bezpośrednie rejsy na zasadzie code-share między Taipei i Paryżem. Trasa będzie obsługiwana przez Air France trzy razy w tygodniu.

czytaj więcej

Finnair rozszerza współpracę code-share z Alaska Airlines na Zachodnie Wybrzeże USA

PRTL.pl, 2018-04-20

Finnair poinformował o zawarciu umowy code – share z Alaska Airlines, która jeszcze bardziej wzmocni jego obecność na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Od 20 maja br. kod Finnair zostanie dodany do rejsów Alaska Airlines na trasach między San Francisco a Seattle, Portland, Salt Lake City, Las Vegas, Los Angeles, San Diego, Orange County i Palm Springs.

czytaj więcej

JAL rozszerza współpracę code – share z S7

PRTL.pl, 2018-04-19

Linie lotnicze należące do sojuszu Oneworld Japan Airlines (JAL) i rosyjskie linie S7 rozszerzają umowę code-share o dwie nowe destynacje w Rosji. Od 29 kwietnia br. JAL doda swój kod do rejsów S7 między Tokio Narita i Irkuckiem, a od 2 czerwca br. na połączeniach Narita – Nowosybirsk.

czytaj więcej

Ukraine International Airlines rozszerza współpracę z Air India

2018-04-09

Ukraine International Airlines, największy ukraiński przewoźnik lotniczy rozpoczęły współpracę na bazie umowy code-share z liniami Air India, która wchodzi w życie od 6 maja 2018 roku. Dzięki nowej umowie pasażerowie z Polski i innych krajów obsługiwanych przez UIA będą mogli przez Kijów i Delhi dolecieć na jednym bilecie do krajowych portów lotniczych w Indiach. Pierwszy lot z Kijowa do Delhi planowany jest już 6 maja roku i już na ten rejs można wykupić bilety UIA do 28 popularnych turystycznych i biznesowych regionów Indii.

czytaj więcej

TAP Portugal i EgyptAir rozszerzają współpracę code – share

PRTL.pl, 2018-04-05

Linie członkowskie Star Alliance, TAP Portugal i EgyptAir rozszerzają swoją współpracę code – share na trasach europejskich.

czytaj więcej

TAP Portugal i EgyptAir rozszerzają współpracę code – share

PRTL.pl, 2018-04-05

Linie członkowskie Star Alliance, TAP Portugal i EgyptAir rozszerzają swoją współpracę code – share na trasach europejskich.

czytaj więcej

Delta i Korean Air uruchamiają światowej klasy joint–venture

2018-04-04

Delta i Korean Air rozpoczynają nowe partnerstwo joint–venture oferujące pasażerom korzyści w zakresie podróży na jednej z najbardziej kompleksowych sieci połączeń transpacyficznych.

czytaj więcej

Air Astana i LOT ogłaszają zawarcie umowy code-share

2018-03-30

Air Astana ma przyjemność ogłosić partnerstwo z flagowym polskim przewoźnikiem LOT, ze skutkiem natychmiastowym. Zgodnie z nową umową, wielokrotnie nagradzany przewoźnik Kazachstanu ma od teraz możliwość sprzedaży biletów na bezpośrednie rejsy LOT-u ze stolicy polski - Warszawy do stolicy Kazachstanu - Astany, i dalej na całą swoją siatkę krajową i międzynarodową.

czytaj więcej

ANA i Alitalia zawierają umowę o partnerstwie handlowym

PRTL.pl, 2018-03-28

Japońskie linie lotnicze All Nippon Airways (ANA) i włoska Alitalia poinformowały o podpisaniu umowy o partnerstwie handlowym. Obaj przewoźnicy uruchomią od 28 października br. loty w formule code-share na trasach między Japonią i Włochami oraz na krajowych połączeniach we Włoszech i Japonii.

czytaj więcej

Qatar Airways i Iberia rozszerzają współpracę code–share na Amerykę Łacińską, Bliski Wschód i Azję

2018-03-23

Przewoźnicy Qatar Airways i Iberia poinformowali o rozszerzeniu współpracy w zakresie code – share, oferując pasażerom Iberii większą liczbę destynacji na Bliskim Wschodzie oraz w Azji, a pasażerom Qatar Airways większy dostęp do najważniejszych destynacji w Ameryce Łacińskiej, w tym Brazylii, Kolumbii, Urugwaju i Panamy.

czytaj więcej

Etihad Airways i SWISS podpisały umowę code – share

2018-03-23

Etihad Airways i Swiss International Air Lines (SWISS) rozpoczęły współpracę w ramach umowy code-share. Na mocy umowy Etihad Airways umieszczą swój kod lotniczy na rejsach SWISS między Genewą i Zurichem, dwoma najważniejszymi szwajcarskimi portami obsługiwanymi z Abu Dhabi.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony