INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Alianse


Virgin Atlantic, Air France i KLM ogłosiły zawarcie umowy code – share

2019-03-06
 

Virgin Atlantic, Air France i KLM ogłosiły zawarcie swojej pierwszej umowy code-share tworząc nowe transatlantyckie opcje podróży do/z Ameryki Północnej oraz stwarzając większe możliwości gromadzenia mil w ramach programów lojalnościowych. Połączone rejsy obsługiwane będą w ramach umowy code-share przez Air France, KLM, Virgin Atlantic oraz linie Delta.

czytaj więcej

Air Italy: umowa code – share z Bulgaria Air

PRTL.pl, 2019-03-04

Włoskie linie Air Italy zawarły umowę code – share z Bulgaria Air zapewniającą lepsze połączenia między głównymi miastami Bułgarii i ośmioma głównymi destynacjami we Włoszech. Dzięki umowie interline, pasażerowie Bulgaria Air będą mieli też możliwość korzystania z pojedynczych biletów na przeloty między Bułgarią, a destynacjami w USA, Kanadzie i Afryce oferowanymi przez Air Italy.

czytaj więcej

Emirates: Porozumienie code-share z China Southern Airlines

2019-02-05

Linie Emirates i China Southern Airlines (kod IATA: CZ) podpisały list intencyjny w sprawie zawarcia obszernego porozumienia code-share, które ma wprowadzić nowe kierunki dla pasażerów podróżujących z Chin na Bliski Wschód i do Afryki. Ponadto współpraca z kantońskimi liniami pozwoli pasażerom Emirates korzystać z oferty dogodnych połączeń krajowych na terytorium Chin. W pierwszej fazie porozumienia, po uzyskaniu zgody rządu, w globalnej siatce połączeń przewoźnika pojawi się osiem chińskich miast: Fuzhou, Chongqing, Kunming, Qingdao, Xiamen, Chengdu, Nankin i Xi`an.

czytaj więcej

Aeroflot i Aeromexico zawarły umowę code – share

PRTL.pl, 2019-01-17

Od grudnia 2018 roku pasażerowie podróżujący między Rosją i Meksykiem otrzymali dogodniejsze możliwości podróży dzięki nowej umowie o współpracy podpisanej między Aeroflotem i Aeromexico.

czytaj więcej

China Southern i Finnair rozpoczną współpracę code-share od kwietnia 2019 roku

PRTL.pl, 2018-12-28

Przewoźnicy China Southern Airlines i Finnair podpisali porozumienie (MoU) o współpracy code-share i udostępnianiu swoich kodów lotniczych od kwietnia 2019. Umowa wejdzie w życie po uzyskaniu zgody ze strony odpowiednich organów regulacyjnych.

czytaj więcej

Turkish Airlines i IndiGo zawarły umowę code-share

2018-12-27

Członek sojuszu Star Alliance Turkish Airlines i największe indyjskie krajowe linie lotnicze IndiGo ogłosiły zawarcie umowy code-share oraz o wzajemnej współpracy. Porozumienia zawarte między obu przewoźnikami, które podlegają zatwierdzeniu przez odpowiednie organy regulacyjne, mają umożliwić ich pasażerom większą możliwość wyboru podróży między Indiami, Stambułem i innymi destynacjami.

czytaj więcej

Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share

2018-12-20

Największe linie lotnicze świata Emirates i narodowy przewoźnik z RPA South African Airways (SAA) rozwijają strategiczną współpracę, rozszerzając porozumienie code-share i wprowadzając nowe kierunki dla pasażerów obydwu linii.

czytaj więcej

EL AL Israel Airlines i PLL LOT podpisały umowę code-share

2018-12-18

Porozumienie dotyczy lotów między Polską i Izraelem, połączeń realizowanych do portów lotniczych w Polsce oraz z Warszawy do sąsiadujących krajów w regionie.

czytaj więcej

Royal Air Maroc 14-tym członkiem oneworld

PRTL.pl, 2018-12-07

Globalny sojusz oneworld ogłosił 5 grudnia, że linie ​​Royal Air Maroc (RAM) zostaną ich 14-tym pełnoprawnym i pierwszym afrykańskim członkiem sojuszu. Pełna integracja marokańskiego przewoźnika nastąpi prawdopodobnie w połowie 2020 roku. Do sojuszu dołączy też jako partner regionalna spółka zależna RAM, Royal Air Maroc Express.

czytaj więcej

American i China Southern rozszerzają współpracę code-share

PRTL.pl, 2018-12-03

Członek sojuszu oneworld, American Airlines i China Southern Airlines uzgodniły pogłębienie dalszej współpracy. Uzgodnienie nastąpiło po 13 dniach kiedy chiński przewoźnik zapowiedział opuszczenie sojuszu SkyTeam.

czytaj więcej

Air France – KLM i China Eastern Airlines rozszerzą współpracę w ramach umowy JV

PRTL.pl, 2018-11-29

Linie Air France-KLM i China Eastern Airlines rozszerzają umowę joint venture (JV) o dwie nowe trasy.

czytaj więcej

China Southern opuszczą sojusz SkyTeam pod koniec 2019

PRTL.pl, 2018-11-20

Chińskie linie Southern Airlines zapowiedziały zrezygnowanie z członkostwa w globalnym sojuszu Sky Team pod koniec przyszłego roku. Jak podaje przewoźnik, taka decyzja pozwoli mu na zacieśnienie więzi z innymi liniami na całym świecie, w tym z American Airlines członkiem aliansu oneworld i udziałowcem w Southern Airlines.

czytaj więcej

KLM podpisuje umowę code-share z liniami Qantas

2018-10-16

Australia w ofercie KLM. Wygodne podróże do Sydney, Brisbane, Perth i Melbourne przez Amsterdam i Singapur na jednym bilecie KLM.

czytaj więcej

Turkish Airlines podpisały umowę code-share z flybmi

2018-10-09

Turkish Airlines i brytyjskie regionalne linie flybmi podpisały umowę o współpracy code-share umożliwiającą obu przewoźnikom większy dostęp do ich siatek połączeń.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony