INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


Ryanair rozszerza ofertę lotów łączonych w Mediolanie Bergamo o kolejne 31 tras

2017-11-23
 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce poinformowała o rozszerzeniu oferty lotów łączonych na lotnisku Mediolan Bergamo o kolejne 31 tras. Pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać aż ze 131 lotów łączonych.

czytaj więcej

Ryanair ogłasza 2 nowe trasy z Warszawy Modlin na lato 2018

2017-11-22

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce ogłosiła 2 nowe trasy z Warszawy Modlin na lato 2018. Od marca 2018 r. polecimy do Pescary oraz Rimini, połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo.

czytaj więcej

Qatar Airways: dalsza ekspansja w Europie i Rosji - kolejne loty nonstop

2017-11-22

W obliczu zwiększonego popytu przede wszystkim z rejonu Azji i Pacyfiku na podróże do kluczowych destynacji w Europie, ilość rejsów do Rzymu, Mediolanu i Sztokholmu zostanie zwiększona do 17 tygodniowo z lotniska Hamad International w Dosze, podczas gdy rejsy do Oslo wzrosną z 7 do 10 tygodniowo.

czytaj więcej

Air China: ostatni lot z Pekinu do Pjongjang /Korea Płn./

2017-11-22

Państwowe chińskie linie lotnicze Air China zawiesiły połączenia z Koreą Północną. Według Air China likwidacja połączenia jest spowodowana względami ekonomicznymi - brakiem popytu ze strony pasażerów i sytuacją rynkową. Przewoźnik chiński wykonał ostatni swój lot do Korei Płn. 20 listopada br.

czytaj więcej

Air France uruchamia nowe połączenie Paryż-Nairobi

2017-11-21

Od 25 marca 2018 r. Air France uruchamia nowe połączenie z Paryża Charles de Gaulle do Nairobi w Kenii. Loty będą obsługiwane samolotami B 787 wyposażonymi w 30 miejsc w klasie biznes, 21 w klasie Premium Economy i 225 w klasie ekonomicznej. Loty będą oferowane trzy razy w tygodniu w poniedziałki czwartki i niedziele.

czytaj więcej

American Airlines: nowe połączenie do Reykjavik-Keflavik

2017-11-16

American Airlines dodadzą do swojej europejskiej siatki połączeń sezonową trasę do stolicy Islandii, portu Reykjavik-Keflavik. Loty oferowane będą od 7 czerwca 2018 r. z hubu American w Dallas-Fort Worth. Nowa destynacja będzie uzupełniała oferowane już z Dallas-Fort Worth trasy do Rzymu i Amsterdamu.

czytaj więcej

RusLine uruchomiła rejsy do Berlina Tegel

2017-11-08

Rosyjskie linie RusLine uruchomiły rejsy z Berlina Tegel do Kaliningradu. Trasa oferowana samolotami Bombardier CRJ100 z częstotliwością trzech lotów tygodniowo łączy niemiecką stolicę z najbardziej na zachód wysuniętym miastem w Rosji Kaliningradem. W ciągu zaledwie dwóch godzin pasażerowie dotrą do dawnego Königsbergu a obecnie Kaliningradu.

czytaj więcej

Air France uruchomił połączenie do Male na Malediwach

2017-11-07

Od 1 listopada br. Air France wprowadził do rozkładu dwa rejsy w tygodniu do Male, stolicy Malediwów z lotniska Paryż-Charles de Gaulle. Połączenie oferowane jest samolotami Boeing 777-200 wyposażonymi w najnowsze kabiny z 28 miejscami w klasie biznes, 24 w Premium Economy oraz 260 w klasie ekonomicznej.

czytaj więcej

Etihad Airways zawieszają trasę Abu Dhabi - Dallas-Forth Worth

2017-11-07

Etihad Airways ogłosiły zawieszenie z dniem 25 marca 2018 połączenia między Abu Dhabi i Dallas/Forth Worth. Po podjęciu przez American Airlines jednostronnej decyzji o zakończeniu porozumienia code-share z narodowym przewoźnikiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, połączenie uznano za ekonomicznie nieopłacalne.

czytaj więcej

Ryanair: wystartowało 15 nowych tras z Krakowa

2017-11-06

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie 3 listopada świętowała uruchomienie 15 nowych tras z Krakowa. Po połączeniu do Frankfurtu, ruszają Ateny, Barcelona, Berlin, Frankfurt, Glasgow, Gӧteborg, Lizbona, Malmo, Marrakesh, Marsylia, Neapol, Norymberga, Praga, Sewilla oraz Tel Awiw. W sezonie zimowym Ryanair oferuje w Krakowie 50 tras, w tym aż 15 nowych.

czytaj więcej

Wizz Air: wystartowała nowa trasa z Wrocławia do Agadiru

2017-11-06

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchomiła połączenie do kolejnej turystycznej miejscowości. Nowa trasa połączy Wrocław z Agadirem w Maroku. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Ceny zaczynają się od 109 PLN* i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.

czytaj więcej

Ryanair: wystartowały 4 nowe trasy z Gdańska

2017-11-03

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie 2 listopada świętowała uruchomienie 4 nowych tras z Gdańska do Ejlatu, Tel Awiwu, Aarhus i Wrocławia. Ryanair oferuje w Gdańsku łącznie 24 trasy, w tym aż 4 nowe.

czytaj więcej

Wizz Air rozpoczyna operacje na dwóch trasach do Ejlatu z Polski

2017-11-02

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna loty na dwóch trasach do Ejlatu z Katowic i z Warszawy. Połączenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki z Katowic oraz we wtorki i w soboty z Warszawy.

czytaj więcej

Finnair kontynuuje rozwój - otwarcie w sezonie zimowym nowych połączeń do Indii, na Kubę, Dominikanę, do Meksyku i Laponii

2017-11-02

Finnair w nadchodzącym sezonie zimowym rozpoczyna najbardziej dynamiczny rozwój w historii firmy. Dzięki szybkim przesiadkom w Helsinkach, Finnair oferuje jedną z najbardziej niezawodnych i dogodnych siatek połączeń pomiędzy kluczowymi miejscami w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

czytaj więcej

>>>

REKLAMAREKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.pl
Home | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony