INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


Ryanair otworzy 22 nowe trasy z Francji w sezonie Zima 2019

PRTL.pl, 2019-03-18
 

Tani irlandzki przewoźnik Ryanair zapowiedział uruchomienie na początku najbliższego sezonu zimowego 2019/2020 22 nowych tras z Francji. Reagując na silny popyt tani przewoźnik planuje swój ekspansywny rozwój we Francji. Do tej pory Ryanair otworzył we Francji swoje bazy w Bordeaux, Marsylii, a ostatnio zapowiedział uruchomienie trzeciej w Tuluzie.

czytaj więcej

Ryanair ogłasza rekordowy rozkład lotów z Polski na zimę 2019/2020 – 12,7 mln pasażerów rocznie

2019-03-15

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie ogłosiła rekordowy rozkład lotów z Polski na zimę 2019/2020, otwarcie bazy w Katowicach (2 samoloty - inwestycja 200 mln $), uruchomienie 30 nowych tras, w tym m. in. z Krakowa do Palermo, z Katowic do Göteborga, z Gdańska do Kopenhagi oraz zbazowanie dodatkowych trzech samolotów – po jednym w Warszawie Modlin, Krakowie oraz Gdańsku (inwestycja 300 mln $). Ryanair obsłuży w tym roku w Polsce 12,7 miliona pasażerów realizując loty na ponad 190 trasach w sezonie zimowym i ponad 220 w sezonie letnim, przyczyni się również do powstania 9,500 miejsc pracy*.

czytaj więcej

airBaltic zwiększa liczbę połączeń i oferuje z Rygi ponad 300 destynacji z jedną przesiadką

2019-03-11

W sezonie letnim 2019 linie airBaltic będą oferować swoim pasażerom połączenia z jedną przesiadką do ponad 300 destynacji dzięki współpracy z liniami partnerskimi. airBaltic uruchomi ponadto osiem nowych bezpośrednich tras, pięć z Rygi i trzy z Tallina.

czytaj więcej

Eurowings przenosi znaczną część połączeń dalekiego zasięgu do Frankfurtu i Monachium

PRTL.pl, 2019-03-07

Eurowings, tania spółka lotnicza Grupy Lufthansa przenosi znaczną część swoich operacji dalekiego zasięgu do Frankfurtu i Monachium, głównych hubów Grupy, która jest jednym z największych dostawców podróży wakacyjnych w Europie.

czytaj więcej

Ryanair: ruch lotniczy w lutym wzrósł o 13% do 9,6 mln pasażerów

2019-03-05

Ryanair Holdings PLC opublikował lutowe statystyki.

czytaj więcej

Wizz Air bada możliwości rozpoczęcie lotów z Wielkiej Brytanii do Rosji

PRTL.pl, 2019-03-05

W rozmowie z FlightGlobal w Londynie, CEO Wizz Air, Jozsef Varadi powiedział, że Wizz Air rozważa obsługę połączeń z Londynu do Rosji wykorzystując certyfikat operatora lotniczego spółki zależnej Wizz Air UK.

czytaj więcej

Budapeszt: LaudaMotion uruchomi połączenie z Budapesztu do Stuttgartu

2019-03-05

Lotnisko w Budapeszcie wita pierwszego nowego przewoźnika w tym roku, tanie linie LaudaMotion, które w sezonie letnim uruchomią dwa rejsy tygodniowo do Stuttgartu.

czytaj więcej

Aegean Airlines powiększy siatkę połączeń o 7 nowych destynacji w 2019 roku

PRTL.pl, 2019-03-04

W 2019 linie Aegean Airlines powiększą swoją siatkę połączeń o siedem nowych destynacji i zaoferują więcej rejsów na istniejących już trasach. Grecki flagowy przewoźnik planuje uruchomienie ze swojego hubu w Atenach połączeń do Marrakeszu, Casablanki, Ibizy, Walencji, Sarajewa, Tunisu i Skopje oraz trasy z Salonik do Hanoweru.

czytaj więcej

Budapeszt: Ryanair uruchamia pierwsze połączenia do Portugalii

2019-03-04

Ryanair, który niedawno ogłosił uruchomienie nowych tras do Bordeaux i Tuluzy, zapowiedział wprowadzenie w sezonie zimowym 2019/2020 pierwszych operacji z Budapesztu do Lizbony i Porto.

czytaj więcej

Wizz Air przedstawia największy w historii zimowy rozkład lotów

2019-03-01

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił, że zimowy rozkład lotów na 2019 rok dla Polski jest już w sprzedaży. Wizz Air oferuje z Polski ponad 4 miliony miejsc w sezonie zimowym do 28 krajów w całej Europie i poza nią, z 8 polskich lotnisk.

czytaj więcej

Pobeda zamierza przewieźć 10 mln pasażerów po rozbudowie floty i siatki połączeń

PRTL.pl, 2019-03-01

Tania linia lotnicza Aeroflotu, Pobeda zamierza po rozbudowie floty i rozszerzeniu swojej siatki - zwiększyć ruch pasażerski o 40% i przetransportować w 2019 co najmniej 10 mln pasażerów.

czytaj więcej

Kraków Airport wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT

2019-02-27

Od 25 lutego #PROSTOZKRAKOWA można polecieć Polskimi Liniami Lotniczymi LOT do tętniącego życiem, nowoczesnego Tel-Awiwu. Miasto, którego nazwa oznacza „Wzgórze Wiosny”, znane jest z cudów architektury modernistycznej i zabytkowych urokliwych dzielnic takich jak Newe Cedek. Turystów przyciąga także pyszna lokalna kuchnia i słoneczna plaża.

czytaj więcej

Austrian Airlines: więcej lotów z Wiednia w odpowiedzi na rosnącą konkurencję tanich linii lotniczych

PRTL.pl, 2019-02-27

Austriackie linie lotnicze reagując na rosnącą konkurencję w Europie ze strony tanich linii lotniczych zwiększa liczbę lotów oferowanych ze swojego hubu w Wiedniu.

czytaj więcej

Belavia uruchamia nowe połączenie do Tallina

2019-02-26

Od 30 maja 2019 roku białoruskie linie Belavia uruchomią rozkładowe połączenia na trasie Mińsk-Tallin-Mińsk. Rejsy do Tallina będą oferowane samolotami Embraer 175 cztery razy w tygodniu. Rozkład lotów jest dogodny na podróży tranzytowych przez Mińsk.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony