INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


LOT zapowiada dalszy rozwój i poszukuje nowych pilotów

2018-06-25
 

Dynamicznie rozwijający się LOT planuje pozyskać do końca 2019 r. 300 dodatkowych pilotów do swoich baz operacyjnych w Warszawie i Budapeszcie.

czytaj więcej

Wizz Air uruchomił bezpośrednie loty z Tallina do Kijowa

2018-06-25

Od 20 czerwca 2018 Wizz Air dodał do swojej oferty tanich połączeń nową trasę ze stolicy Estonii do Kijowa. Bezpośrednie rejsy między dwoma stolicami będą jedynym połączeniem non-stop oferowanym z Tallina do Kijowa.

czytaj więcej

Norwegian wchodzi na rynek kanadyjski

2018-06-25

Tania linia Norwegian jeszcze w tym roku planuje wejść na rynek kanadyjski otwierając na początek trzy trasy, dwie podobne do sezonowych połączeń norweskiego przewoźnika z USA na francuskie Karaiby oraz trzecie, łączące Kanadę z Irlandią. Przewoźnik zapowiedział ogłoszenie kolejnych tras.

czytaj więcej

KLM: Serwis pokładowy w nowej odsłonie

2018-06-25

Nowe, ulepszone menu i usprawniona, bardziej wydajna obsługa w Klasie Ekonomicznej na lotach międzykontynentalnych KLM.

czytaj więcej

Najwspanialsze na świecie kierunki dla miłośników jogi z liniami Emirates

2018-06-25

Budda nauczał, że „lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu”. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi linie Emirates zapraszają wszystkich joginów na wspólną podróż do najwspanialszych kierunków dla miłośników jogi.

czytaj więcej

Z Budapesztu do serca Londynu - LOT ogłasza nowe połączenie z Węgier

2018-06-22

LOT rozwija się na Węgrzech. Po uruchomionych z sukcesem połączeniach z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago, a także do Krakowa, przyszła kolej na rejsy do lotniska London City (LCY). Przewoźnik będzie tam latał nowymi Embraerami 190 dwa razy dziennie od 19 lutego 2019 r. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

czytaj więcej

Wizz Air otwiera 7 nowych tras z Polski – 16 dodatkowych lotów tygodniowo

2018-06-22

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, świętuje w tym tygodniu otwarcie 7 nowych tras: z Warszawy i Katowic do Podgoricy, a także z Katowic do Faro, Malagi, Memmingen, Charkowa i Porto. Nowe połączenia zapewnią szereg atrakcyjnych możliwości podróży zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ceny biletów zaczynają się już od 39 PLN*.

czytaj więcej

Brussles Airlines wprowadzają nową taryfę Economy Light na trasach północnoatlantyckich

2018-06-22

Belgijskie linie Brussles Airlines oferują od 19 czerwca nową taryfę Economy Light dla pasażerów podróżujących na trasach północnoatlantyckich. Nowa oferta jest najtańszą opcję dla pasażerów poszukujących biletów w niskich cenach i podróżujących tylko z bagażem podręcznym.

czytaj więcej

Saudi Arabian Airlines wznawiają loty do Wiednia

PRTL.pl, 2018-06-22

Linie Saudi Arabian Airlines po ośmiu latach przerwy ponownie uruchamiają bezpośrednie rejsy do Wiednia. Od 16 czerwca 2018 Saudi Arabian Airlines oferuje całoroczne połączenie na trasie Dżudda-Rijad-Wiedeń. Cztery rejsy w tygodniu będą wykonywane samolotami A320. Po roku operacji saudyjski przewoźnik rozważy wprowadzenie na trasie do Wiednia codziennych operacji samolotem szerokokadłubowym.

czytaj więcej

Emirates poszukuje członków załogi pokładowej w Polsce

2018-06-22

Emirates, jedna z największych linii lotniczych na świecie, poszukuje nowych członków załogi pokładowej. Dubajskie linie lotnicze poprowadzą spotkanie rekrutacyjne 27 czerwca br. (środa) w hotelu Holiday Inn Kraków City Center (ul. Wielopole 4) od godziny 8:00.

czytaj więcej

Komentarz Tygodnia 15-21.06.2018

Marek Serafin, 2018-06-22

Europejskie szachy.

czytaj więcej

Wizz Air uruchomi dwa połączenia do Marrakeszu

2018-06-21

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza najnowszy kierunek w siatce połączeń – Marrakesz, dostępny już teraz z Polski i Litwy.

czytaj więcej

IATA potwierdza pozycję Nr 1 Ryanaira w Europie – więcej pasażerów międzynarodowych niż jakakolwiek inna linia lotnicza

2018-06-21

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie z zadowoleniem przyjęła raport IATA, potwierdzający, iż Ryanair jest najczęściej wybieranym przewoźnikiem lotniczym w Europie. Statystyki IATA dotyczące transportu lotniczego na świecie w 2017 roku pokazują, iż Ryanair przewozi więcej pasażerów niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Europie oraz najwięcej pasażerów międzynarodowych ze wszystkich linii lotniczych na świecie.

czytaj więcej

airBaltic odebrały pierwszy samolot CS300

PRTL.pl, 2018-06-21

Aviation PLC, firma leasingująca samoloty pasażerskie, kupiła i wyleasingowała na 12 lat dla airBaltic jeden fabrycznie nowy samolot Bombardier CS300 serii C. Spółka Aviation ma nadzieję na dalszy rozwój współpracy z airBaltic. Dla Aviation był to pierwszy zakup samolotu CS300 serii C.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony