INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Ryanair: Punktualność w sierpniu wyniosła 93% (z wyłączeniem ATC). 86% pasażerów ocenia lot „doskonale/bardzo dobrze”

2019-09-06
 

Ryanair 5 września, opublikował sierpniowe statystyki w zakresie obsługi klienta.

czytaj więcej

Emirates: Zmiany na stanowiskach dyrektorskich

2019-09-06

Linie Emirates poinformowały o zmianach na stanowiskach dyrektorów odpowiedzialnych za sprawy operacyjne, handlowe i międzynarodowe. Adel Al Redha został dyrektorem operacyjnym, Adnan Kazim dyrektorem handlowym, a szejk Majid Al Mualla wiceprezesem ds. międzynarodowych.

czytaj więcej

Ryanair zbazuje w Polsce 11 nowych samolotów. 27 nowych tras na lato 2020, 14 mln klientów, 8% wzrost. 12 nowych tras z Katowic na lato 2020 – już w sprzedaży

2019-09-05

Ryanair, linia lotnicza nr. 1 w Polsce ogłosiła rekordowy rozkład lotów na lato 2020 oraz zbazowanie 11 dodatkowych samolotów (łącznie 35) w swoich 6 bazach w Polsce. 12 nowych tras z Katowic (łącznie 18) w letnim rozkładzie jest już w sprzedaży na Ryanair.com. Wszystkie pozostałe loty nowego rozkładu będą dostępne już od października.

czytaj więcej

SAS uruchamia nowe połączenie z Kopenhagi do Los Angeles

2019-09-05

SAS otwiera całoroczne połączenie z Kopenhagi do Los Angeles. Pierwszy lot odbędzie 13 styczniu 2020 r. Do tej pory SAS oferował połączenie do Los Angeles ze Sztokholmu. Przewoźnik zdecydował o przeniesieniu lotów od nowego roku ze stolicy Szwecji do stolicy Danii.

czytaj więcej

Znaczny rozwój Wizz Air na największym rynku przewoźnika. Wizz Air rozwija się w Krakowie, Gdańsku i Warszawie. 4 samoloty w bazach, 15 nowych tras

2019-09-04

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj znaczący rozwój działalności i umieszczenie 4 nowych samolotów w Polsce. Latem 2020 roku WIZZ uruchomi 15 nowych tras z Gdańska, Krakowa i Warszawy, a także o 24 loty tygodniowo wzbogaci polską siatkę połączeń na najpopularniejszych trasach z Polski.

czytaj więcej

Ryanair: ruch lotniczy w sierpniu wzrósł o 8% do 14,9 mln pasażerów

2019-09-04

Ryanair Holdings PLC opublikował sierpniowe statystyki.

czytaj więcej

Komunikat dotyczący rozpoczęcia nowej współpracy między LOT a Panem Kapitanem Tadeuszem Wroną

2019-09-02

Pan Kapitan Tadeusz Wrona jest cenionym i niezwykle doświadczonym pilotem Polskich Linii Lotniczych LOT. Osiągnięcie przez Niego wieku 65 lat, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa unijnego, uniemożliwia mu pilotowanie statku powietrznego z pasażerami w zarobkowym transporcie lotniczym.

czytaj więcej

Eddie Wilson nowym szefem Ryanaira – Michael O`Leary na czele holdingu Ryanair

2019-09-02

Weteran z 22- letnim stażem w Ryanairze, Eddie Wilson zastąpił od 1 września br. Michaela O`Leary`ego na stanowisku dyrektora generalnego głównej linii lotniczej grupy Ryanair.

czytaj więcej

Wizz Air przyjmuje dostawę ostatniego samolotu Airbus A321ceo

2019-09-02

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej przyjął 30 sierpnia br. na lotnisku w Budapeszcie dostawę ostatniego nowego samolotu Airbus A321ceo z rejestracją HA-LTI.

czytaj więcej

SAS: dochód netto za 3 kw. niższy o 26% z powodu wyższych kosztów paliwa i strajku pilotów

PRTL.pl, 2019-08-30

Linie Scandinavian Airlines (SAS) odnotowały za trzeci kwartał (od maja do lipca) dochód netto w wysokości 1,16 mld SEK (122 mln USD), co stanowi spadek o 26% w porównaniu z 1,57 mld SEK w tym samym okresie ubiegłego roku.

czytaj więcej

Komunikat Rady Nadzorczej PLL LOT. Nowi Członkowie Zarządu Polskich Linii Lotniczych

2019-08-29

Rada Nadzorcza Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. po przeprowadzonym postępowaniu kwalifikacyjnym powołała pana Rafała Milczarskiego na stanowisko Prezesa Zarządu spółki, z dniem 1 września 2019 r. Ponadto Rada Nadzorcza powołała panią Katarzynę Piskorz na stanowisko Członka Zarządu ds. Korporacyjnych, z dniem 1 września 2019 r. oraz pana Pawła Rozkruta na stanowisko Członka Zarządu ds. Finansowo-Ekonomicznych, z dniem 16 września 2019 r.

czytaj więcej

FlyBosnia ogłosiła pierwszą europejską trasę

PRTL.pl, 2019-08-29

Środkowoeuropejski startup FlyBosnia ogłosił swoją pierwszą europejską trasę po wcześniejszym uruchomieniu połączeń na Bliski Wschód.

czytaj więcej

Holiday Europe rozpoczyna działalność

PRTL.pl, 2019-08-29

Bułgarska czarterowa linia lotnicza Holiday Europe po otrzymaniu certyfikatu przewoźnika lotniczego (AOC) rozpoczęła 24 sierpnia br. działalność lotem z Antalyi (Turcja) do Norymbergi (Niemcy).

czytaj więcej

Wizz Air ma jedną z najmłodszych flot wśród linii lotniczych na świecie

2019-08-28

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej ma jedną z najmłodszych flot wśród linii na świecie, według ostatnich wyników CH-AVIATION, szwajcarskiego dostawcę danych branżowych*.

czytaj więcej

<<<
>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony