INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Emirates Skywards: 20 milionów członków programu

2018-03-02
     

Liczba członków Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates, przekroczyła już 20 milionów.

 

Z tej okazji przewoźnik przygotował dla nich coś wyjątkowego. Na najwierniejszych członków programu podróżujących z Dubaju liniami Emirates w tygodniu od 4 marca tego roku czekają drobne niespodzianki przy stanowiskach odprawy, na pokładzie i w poczekalniach.

 

Każdego miesiąca do programu Emirates Skywards dołącza średnio 220 tys. nowych członków na całym świecie. Pięć krajów, w których baza członkowska programu jest największa, znajduje się na czterech różnych kontynentach, odzwierciedlając globalny charakter siatki połączeń Emirates. Najliczniejsze grono członków Emirates Skywards mieszka w Wielkiej Brytanii (2,6 mln), a w dalszej kolejności – w Stanach Zjednoczonych (1,8 mln). W Australii program liczy 1,7 mln członków, a tuż za nią znajdują się Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie, kraj macierzysty przewoźnika – po 1,4 mln członków.

 

Zróżnicowani partnerzy, spersonalizowane oferty i wyjątkowe doświadczenia

 

W Emirates Skywards uczestniczą także partnerskie linie lotnicze FlyDubai, Easyjet i Qantas oraz 13 innych przewoźników, dzięki czemu członkowie programu mogą korzystać z jednej z największych globalnych sieci połączeń. Mogą oni także zbierać i wymieniać mile Skywards Miles w 1,8 mln obiektów na całym świecie poprzez 23 sieci hotelowe współpracujące z Emirates, co zapewnia komfortową podróż.

 

W 2017 roku członkowie wymienili oszałamiającą liczbę 35 miliardów mil na darmowe bilety, pobyty w hotelach i wejściówki na największe wydarzenia sportowe i kulturalne na całym świecie. Ponadto członkowie programu wymienili mile na 9 tys. biletów na 50 wydarzeń rangi międzynarodowej, w tym mecze piłki nożnej, wyścigi Formuły 1 czy turnieje ATP Tour sponsorowane przez przewoźnika. Niedawno niektórzy uczestnicy programu mieli niepowtarzalną okazję otrzymać bilety na specjalnie wyczarterowany samolot Realu Madryt i podróż z największymi piłkarskimi gwiazdami na świecie.

 

W przeszłości program Emirates Skywards otrzymał szereg wyróżnień – ostatnio został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” w 10. edycji corocznego plebiscytu Loyalty Awards 2018 zorganizowanego przez serwis FlightGlobal i organizację Global Flight na początku lutego. Nagroda stanowi wyraz uznania dla wybitnej myśli strategicznej i kierowania zespołem programu Emirates Skywards w takich aspektach jak transformacja biznesowa i wyznaczanie innowacyjnych kierunków strategicznych.

 

Członkostwo w programie Emirates Skywards jest bezpłatne. Oprócz biletów lotniczych i możliwości zmiany klasy, członkowie mogą gromadzić i wymieniać mile Skywards Miles u przeszło 100 partnerów programu, wśród których znajdują się linie lotnicze, hotele oraz punkty handlowo-usługowe. Program oferuje także możliwość udziału w wyjątkowych wydarzeniach i dostęp do 41 poczekalni Emirates w największych miastach na całym świecie. Wśród pozostałych korzyści warto wymienić dostęp do poczekalni, przyspieszoną procedurę wejścia na pokład i odprawy, a także dodatkowe pakiety Wi-Fi i wcześniejszy wybór miejsc na pokładzie.

 

 

Zdjęcie: Marek Kowalczyk, epwa.pl

Źródło: Emirates

 

 

 

Tagi:

Emirates | Pasażer


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony