INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Czy rozbudowa lotniska w Radomiu jest właściwym rozwiązaniem problemów infrastrukturalnych w aglomeracji warszawskiej?

Tak, jestem przekonany, że to dobry pomysł

Trudno powiedzieć, czas pokaże

Mam poważne wątpliwości, zabrakło głębszych analiz i konsultacji z przewoźnikami

Nie, to fatalny pomysł z punktu widzenia przewoźników i pasażerów

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Brussels Airlines: kolejne kroki w ramach integracji z Eurowings

2018-07-11
     

Po pierwszych sukcesach wspólnych projektów, Eurowings i Brussels Airlines podejmą kolejne decydujące kroki w procesie integracji, definiując swoje role w ramach Grupy Eurowings.

 

Biorąc pod uwagę mocne strony obu przewoźników Belgijskie linie Brussels Airlines staną się centrum kompetencji lotów długodystansowych Grupy Eurowings, kierując działaniami całej grupy w segmencie lotów dalekiego zasięgu. Równocześnie Eurowings będą odpowiedzialne za operacje krótkiego zasięgu Grupy Eurowings. Linie lotnicze będą też aktywnie uczestniczyć paneuropejskiej strategii wzrostu Grupy, w ramach ekspansji na lotniska we francusko i holenderskojęzycznej części Europy.

 

Dyrektor generalny linii Eurowings Group, Thorsten Dirks powiedział "Nowa strategia stawia nas na czele konsolidacji linii lotniczych w Europie".

 

"Udane uruchomienie lotów dalekiego zasięgu Eurowings obsługiwanych przez Brussels Airlines z Düsseldorfu do Nowego Jorku, Fort Meyers i Miami w kwietniu potwierdziło długoletnie doświadczenie linii lotniczych Brussels Airlines w zakresie lotów dalekiego zasięgu", powiedział Thorsten Dirks, dyrektor generalny Eurowings Group. "W ciągu zaledwie pięciu miesięcy Eurowings i Brussels Airlines zdołały stworzyć bazę dla połączeń dalekiego zasięgu w Düsseldorfie, wzmacniając grupę na jednym z kluczowych niemieckich lotnisk" - dodał.

 

Równolegle, koncentrując się na europejskim ruchu point-to-point Eurowings będą zarządzać całą ofertą połączeń krótkiego zasięgu Grupy z Kolonii.

 

"Połączenie sił z Brussels Airlines nie tylko umocni naszą pozycję jako taniego przewoźnika nr 3 w Europie, ale także pobudzi dalszy rozwój Grupy Eurowings w przyszłości", precyzuje Thorsten Dirks.

 

Obie linie lotnicze będą nadal oferowały loty dalekiego zasięgu i połączenia krótkodystansowe z baz w Brukseli, Kolonii, Dusseldorfu i Wiednia. Wdrożenie nowego układu współpracy planowane jest w 2019. Aktualnie Grupa Eurowings operuje z ponad 20 europejskich baz.

 

"Będziemy nadal wykorzystywać nasze aktywa, aby stać się jeszcze ważniejszym graczem w grupie, pozostając silnym przewoźnikiem w Belgii, nadal koncentrując się na naszych gościach - powiedział Christina Foerster, dyrektor generalny Brussels Airlines.

 

 

Źródło: Brussels Airlines

 

 

 

Tagi:

Połączenia | Brussels Airlines | Eurowings


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony