INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Aeroflot i Vietnam Airlines rozpoczynają współpracę code-share na trasach krajowych i międzynarodowych

2019-06-14
     

Aeroflot i Vietnam Airlines rozpoczynają współpracę code-share zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych w Wietnamie i Rosji. Umowa umożliwia pasażerom wygodniejsze połączenia i tranzyty między krajowymi destynacjami w Rosji i Wietnamie, a także promowanie silniejszych powiązań handlowych między krajami.

 

Loty obsługiwane przez Aeroflot obejmują trasę Moskwa (Szeremietiewo) - Hanoi / Ho Chi Minh City od 1 lipca 2019 roku, Moskwa (Szeremietiewo) - Sankt Petersburg, Ufa i Krasnodar. W tym samym czasie loty obsługiwane przez Vietnam Airlines obejmują trasę Hanoi - Moskwa (Szeremietiewo) od 1 lipca 2019 roku, Hanoi - Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Trang oraz Ho Chi Minh - Phu Quoc, Nha Trang *.

 

Umowa code-share jest realizacją podpisaniu memorandum między dwoma przewoźnikami flagowymi w 2018 r. Linie Vietnam Airlines zapowiedziały przeniesie operacje na lotnisko Szeremietiewo w lipcu tego roku. Decyzja była podyktowana doskonałymi usługami transferowymi, oraz elastycznością oferowaną przez najszybciej rozwijający się rosyjski port lotniczy posiadający status głównego hub-u dla linii lotniczych sojuszu Skyteam.

 

Vietnam Airlines oferuje trzy bezpośrednie loty Moskwa - Hanoi tygodniowo, obsługiwane samolotami Boeing 787-9 Dreamliner. Aeroflot obsługuje dziewięć lotów tygodniowo na trasach między Moskwą a Wietnamem z codziennym lotem do Hanoi i dwa razy w tygodniu do Ho Chi Minh City.

 

Od czasu uruchomienia dwadzieścia pięć lat temu pierwszego lotu wietnamski przewoźnik przewiózł ponad 1,6 miliona pasażerów między Wietnamem a Rosją. W 2018 r. Rosja znalazła się na szóstym miejscu pod względem liczby turystów odwiedzających Wietnam. Przewiduje się, że do 2020 r. liczba turystów rosyjskich odwiedzających Vietnam wzrośnie do 1 mln.

 

 

Źródło: Aeroflot

 

 

 

Tagi:

Aeroflot | code-share | Vietnam Airlines


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony