INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


LOT: Wielka wakacyjna promocja. Bilety już od 199 złotych

2019-08-09
     

LOT uruchomił promocję na wszystkie połączenia z polskich portów lotniczych oraz na wybrane loty z Budapesztu. Przez kolejne 12 dni, bilety na podróż tam i z powrotem w kierunkach europejskich i bliskowschodnich dostępne są już od 199 zł, zaś w atrakcyjnych kierunkach do Azji i Ameryki Północnej ceny zaczynają się już od 1699 zł! Promocja potrwa do 20 sierpnia br.

 

Atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak m.in.: Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Zielona Góra. Na przykład połączenie z Lublina do Tel Awiwu i z powrotem dostępne jest już od 299 zł, a z Krakowa do Budapesztu za 329 zł.

 

Warto podróżować z LOT-em nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową. LOT oferuje pasażerom bogaty wybór połączeń do blisko 111 miejsc na świecie, a konkurencyjny hub na Lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia najkrótszy czas przesiadki - nawet w niespełna godzinę.

 

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, na połączeniach zarówno krótkiego i dalekiego zasięgu LOT oferuje aż trzy klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class, z których każda spełnia indywidualne wymagania pasażerów.

 

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej od początku roku ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż do nowych niezwykłych kierunków podróży, takich jak: Delhi, Seul, Pekin-Daxing i Kolombo na Sri Lance.

 

Promocja trwa w dniach 7-20 sierpnia br. i obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u do i z Polski oraz wybrane destynacje będące w siatce połączeń z Budapesztu. W wymarzoną podróż można wyruszyć w okresie od 1 listopada 2019 r. do 31 marca 2020 r.

 

Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona. Promocje dotyczą podróży rozpoczynających się ze wszystkich miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast zagranicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

 

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży - m.in. na lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre, LOT Travel i u agentów.

 

 

Źródło: LOT

 

 

 

Tagi:

Bilety | LOT | Promocja


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony