INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Ponad tysiąc połączeń lotniczych w obniżonych cenach Ruszyła jesienna promocja LOT-u

2019-10-04
     

Polskie Linie Lotnicze LOT startują z jesienną promocyjną sprzedażą biletów. Promocja obejmie wszystkie połączenia do i z Polski oraz wybrane destynacje do i z Budapesztu. Akcja potrwa od 2 października do północy 15 października br.

 

Przez kolejne 13 dni bilety na podróż tam i z powrotem na wielu kierunkach europejskich dostępne będą już od 199 zł, zaś na atrakcyjnych kierunkach do Azji ceny będą zaczynać się już od 1 669 zł. Co ważne, promocyjna oferta dotyczyć będzie nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Gdańsk, Rzeszów, Lublin czy Zielona Góra.

 

- Kampania promocyjna na bilety lotnicze w PLL LOT to dla nas bardzo gorący okres sprzedażowy, cieszący się dużą popularnością wśród Klientów. W tym czasie mają oni możliwość zakupienia biletów na różnorodne kierunki w bardzo atrakcyjnych cenach. To pozwala nie tylko na znaczące oszczędności dla tych, którzy poszukują okazji cenowych na planowane podróże, ale również ułatwiają podjęcie spontanicznej decyzji o wylocie do ciekawej destynacji. Konkurencyjne ceny to również zachęta do podróżowania w większej grupie.

 

W ten sposób zachęcamy naszych obecnych i przyszłych Pasażerów do skorzystania z coraz bogatszej siatki połączeń PLL LOT – mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych Polskich Linii Lotniczych LOT.

 

Warto podróżować z polskim przewoźnikiem PLL LOT nie tylko w okresie promocji, ale zawsze, miedzy innymi z uwagi na wiele usług dodatkowych oferowanych w cenie biletu.

 

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż do ponad 111 miejsc na świecie, w tym do nowych niezwykłych kierunków podróży, takich jak Delhi, Pekinu-Daxing czy Kolombo na Sri Lance. A nowoczesny hub na Lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia najkrótszy czas przesiadki - nawet krócej niż godzinę.

 

- W aktualnej promocji, w sposób szczególny koncentrujemy się nie tylko na połączeniach do i z Polski, ale również na połączeniach do i z Budapesztu. Nasz węgierski hub chcemy intensywnie rozwijać. Już teraz PLL LOT realizuje bezpośrednie połączenia z Budapesztu do np. Nowego Jorku, Seulu, London City a uruchomienie kolejnych planowane jest na początek roku 2020.

 

Jesteśmy przekonani, że sezonowe promocje sprzedażowe będą jeszcze mocniej wpływały na budowanie atrakcyjności naszego partnerskiego portu lotniczego, który razem z portem w Warszawie wpisuje się w koncepcje „dual-hub strategy” – dodaje Michał Fijoł.

 

Bilety objęte promocją dotyczą podróży w okresie od 15 listopada 2019 r. do 31 marca 2020 r.

 

Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona. Promocje dotyczą podróży rozpoczynających się ze wszystkich miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast za granicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

 

 

Źródło: LOT

 

 

 

Tagi:

Bilety | LOT | Promocja


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony