INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Z rezerwacją lotu do samochodu Twoich marzeń. SIXT rozpoczyna współpracę z Wizz Air

2019-11-06
     

Międzynarodowy lider w zakresie usług mobilnych oferuje wymarzone auta i szeroki zakres usług przy rezerwacji lotu.

 

Podczas każdego wypożyczenia samochodu pasażerowie korzystają z programu Wizz Air Flight Credit.

 

SIXT rozpoczął szeroką współpracę z Wizz Air, jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej ramach pasażerowie będą mogli nie tylko latać samolotami z najbardziej ekologicznej floty w Europie, ale również z łatwością przemieszczać się w miejscu docelowym, dzięki konkurencyjnym cenom w powietrzu i na lądzie. Podczas rezerwacji lotu na stronie Wizz Air lub za pośrednictwem aplikacji, klienci mogą bezpośrednio wynająć wybrany pojazd i uzyskać dostęp do całej floty SIXT dostępnej w poszczególnych miejscach. SIXT oferuje pasażerom indywidualną ofertę w każdej kategorii cenowej – od kompaktowych aut miejskich, przez sportowe kabriolety po przestronne rodzinne vany. Oferta SIXT to nie tylko bogaty wybór nowych i komfortowo wyposażonych modeli różnych producentów, ale także najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzana obsługa klienta.

 

Umowa pomiędzy SIXT i Wizz Air dotyczy prawie wszystkich miejsc z siatki połączeń linii w 44 krajach. Ponadto SIXT zostanie partnerem w programie Wizz Air - “Flight Credit”. Przy każdym wynajęciu pojazdu, klienci otrzymają 5% ceny na konto Wizz Air do wykorzystania na zakup nowych biletów lub usług dodatkowych.

 

József Váradi, prezes Wizz Air, powiedział: Wizz Air stara się zapewnić wszystkim pasażerom doskonałą ofertę cenową i najwyższy poziom obsługi na każdym etapie – od momentu rezerwacji, aż do samego końca podróży. Wyjątkowe partnerstwo z SIXT umożliwi naszym klientom wygodne wynajęcie świetnych pojazdów w miejscach docelowych z rozległej siatki połączeń Wizz Air. Mamy nadzieję, że podróżni skorzystają z łatwego systemu rezerwacji i komfortowych aut naszego partnera.

 

Regine Sixt, vice prezes zarządu Sixt: Ogromnie cieszymy się ze współpracy z Wizz Air. Nasze firmy to odnoszące sukcesy, popularne marki międzynarodowe, które oferują atrakcyjne warunki podróży. Klienci Wizz Air mogą teraz doświadczyć doskonałej obsługi w SIXT, skorzystać z innowacyjnych usług oraz wymarzonych samochodów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu ich wspomnienia z podróży będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

 

Źródło: Wizz Air

 

 

 

Tagi:

Samochód | SIXT | Wizz Air | Współpraca


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony