INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Wizz Air przyłącza się do akcji Movember

2019-11-07
     

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, przyłącza się do tegorocznej edycji akcji Movember, aby promować zdrowy tryb życia i podnosić świadomość na temat znaczenia badań profilaktycznych mężczyzn wśród swoich pracowników oraz członków załogi.

 

Movember jest kampanią na rzecz zdrowia mężczyzn. Nazwa powstała z połączenia dwóch angielskich wyrazów: moustache – wąsy oraz November – listopad. To coroczna akcja zapuszczania wąsów przez cały miesiąc. Jej celem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę raka jądra oraz raka gruczołu krokowego.

 

Wczesne wykrycie raka prostaty zwiększa szanse przeżycia do 98%. Późna diagnoza zmniejsza ten wskaźnik do 26%. Nowotwór prostaty jest drugim najczęściej występującym nowotworem u mężczyzn na świecie. Mężczyźni powyżej 40. roku życia powinni regularnie sprawdzać poziom PSA.

 

W tym roku, po raz pierwszy, WIZZ ogłasza wewnętrzny konkurs zapuszczania wąsów dla wszystkich mężczyzn zatrudnionych w linii: pracowników biurowych, personelu pokładowego oraz załogi.

 

Zmagania konkursowe można śledzić w mediach społecznościowych wpisując hasztagi #Movember2019 i #WIZZMovember. Wizz Air zachęca wszystkich pasażerów do udziału w konkursie WIZZ Mo. Wystarczy zrobić selfie z załogą z wąsami i umieścić je w mediach społecznościowych używając wspomnianych hasztagów.

 

Johan Eidhagen, członek zarządu ds. zasobów ludzkich w Wizz Air, powiedział: Budowanie zrównoważonej linii lotniczej oznacza także wspieranie zdrowego stylu życia oraz podnoszenie świadomości wśród naszych kolegów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wziąć udział w akcji Movember w 2019 roku. Jestem dumny z zespołu WIZZ, który dołączył do tej wspaniałej kampanii, pomagającej mężczyznom i podkreślającej znaczenie regularnych badań. Zachęcamy naszych pasażerów nie tylko do odłożenia w listopadzie golarek do szuflady, ale również do robienia selfie z męską częścią naszej załogi i udostępniania zdjęć używając hasztagów #Movember2019 i #WIZZMovember na swoich profilach w mediach społecznościowych.

 

 

Zdjęcie: FB Wizz Air

Źródło: Wizz Air

 

 

 

Tagi:

Bezpieczeństwo | Wizz Air | Zdrowie


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony