INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


Kraków Airport: pierwszy lot Odessa - Kraków - Odessa

2018-05-23
 

Od 22 maja do 26 października 2018 r. można skorzystać z połączenia linii lotniczej YanAir do położonej nad Morzem Czarnym Odessy. Połączenie linii lotniczej YanAir jest realizowane od 22 maja dwa razy w tygodniu we wtorki i w piątki. A od 15 lipca do 16 września – trzy razy w tygodniu – także w niedzielę.

czytaj więcej

Port Keflavik: trzy nowe połączenia do Dallas/Fort Worth

2018-05-23

Lotnisko Keflavik, które kontynuuje rozszerzanie siatki połączeń rozkładowych, zapowiada dodanie w nadchodzących tygodniach nie tylko nowych destynacji, ale także uzyska trzy nowe połączenia z Dallas/Fort Worth, dwunastym najbardziej ruchliwym portem na świecie po względem liczby odprawianych pasażerów.

czytaj więcej

Ryanair: Startuje połączenie Rzeszów – Ateny

2018-05-17

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce 16 maja świętowała pierwszy lot z Rzeszowa do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 roku i będzie realizowane raz w tygodniu – w środę. Ryanair obsługuje w Rzeszowie 10 tras, w tym do Aten, na Korfu, do Burgas, Dublina, Londynu Stansted, Londynu Luton, Bristolu, East Midlands, Glasgow i Manchesteru.

czytaj więcej

Air France: Promocja lotów z Wrocławia

2018-05-17

Tuż przed startem nowego połączenia lotniczego z Wrocławia do Paryża, Air France ogłasza promocję lotów. Blisko 30 miast w Europie i na świecie w cenach od 419 PLN.

czytaj więcej

Wizz Air inauguruje nowe połączenie Szczecin-Sztokholm Skavsta

2018-05-15

Po dwóch latach starań i dwóch miesiącach od ogłoszenia – 14 maja 2018 roku, linia lotnicza Wizz Air zainaugurowała połączenie ze Szczecina do Sztokholmu, mogącym zabrać do 180 pasażerów samolotem typu Airbus A-320.

czytaj więcej

LOT wystartował z połączeniem z Budapesztu do Nowego Jorku. Od 5 maja zacznie latać ze stolicy Węgier do Chicago

2018-05-04

LOT zainaugurował 3 maja pierwsze bezpośrednie połączenie dalekodystansowe z Budapesztu do Stanów Zjednoczonych. Już w sobotę wystartuje kolejne. W ten sposób polski przewoźnik odpowiada na ogromne zapotrzebowanie na bezpośrednie rejsy z Węgier do Nowego Jorku i Chicago, dwóch kluczowych metropolii w USA.

czytaj więcej

Wizz Air rozpoczyna operacje z Wiednia

PRTL.pl, 2018-05-04

Wizz Air, jedne z najszybciej rozwijających się tanich linii w Europie rozpoczęły od 27 kwietnia operacje z Wiednia najnowszej destynacji w siatce połączeń. Pierwsze rejsy z Wiednia przewoźnik zaoferował do Katowic, Tuzli w Bośni i Hercegowinie oraz do Warny.

czytaj więcej

Small Planet Airlines uruchomią połączenie czarterowe z Kolonii do Olsztyna

2018-05-02

Nowy, 31. operator na lotnisku w Kolonii Bonn, litewskie linie czarterowe Small Planet Airlines uruchomią samolotem zbazowanym w niemieckim porcie nowe połączenia czarterowe. Najnowszy przewoźnik na lotnisku Cologne Bonn Airport będzie w imieniu FTI Touristik obsługiwał sześć połączeń czarterowych w tym nowe połączenie z Kolonii Bonn do Olsztyna na Mazurach.

czytaj więcej

UIA uruchomiło sezonowe połączenie z Lwowa do Barcelony

2018-05-02

Ukraine International Airlines, największy ukraiński przewoźnik lotniczy, uruchomił bezpośrednie połączenie pomiędzy Lwowem i Barceloną w Hiszpanii. Jedno połączenie w tygodniu – w piątki, będzie wykonywane do 15 czerwca, a od 19 czerwca do 21 września UIA uruchomi drugie połączenie we wtorki. Ostatni lot z Lwowa planowany jest na 12 października.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza dalszą ekspansję z Kijowa

PRTL.pl, 2018-05-02

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i wiodący tani przewoźnik na Ukrainie ogłosił uruchomienie trzech nowych tras z Kijowa do Berlina, Frankfurtu i Wiednia. Tanie połączenia będą oferowane codziennie w cenie od 29,99 euro.

czytaj więcej

LOT wystartował z nowym połączeniem z Krakowa do Budapesztu. Trwa sprzedaż biletów na dodatkowe rejsy Kraków-Chicago

2018-04-30

LOT stawia na Kraków. Od 28 kwietnia br. pasażerowie latają ze stolicy Małopolski do Budapesztu. Od lipca przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów z Krakowa do Chicago.

czytaj więcej

KLM: Promocja na loty z okazji urodzin Króla

2018-04-27

Z okazji największego święta w Holandii, holenderskie linie KLM ogłosiły promocję na wybrane egzotyczne loty. Taniej polecimy z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia.

czytaj więcej

Eurowings rozpoczyna loty dalekiego zasięgu z Monachium

2018-04-18

Realizując plany podwojenia w 2018 oferowania z bazy w Monachium, linie Eurowings uruchomiły pierwsze połączenie dalekiego zasięgu do Las Vegas. Od 16 kwietnia br. tania spółka zależna Lufthansy ze zbazowanymi w Monachium trzema Airbusami A330 oferuje rejsy do Las Vegas dwa razy w tygodniu.

czytaj więcej

Aegean Airlines uruchomiły rejsy z EuroAirport do Aten

2018-04-16

Greckie linie Aegean Airlines wprowadziły do swojego rozkładu połączenie z lotniska EuroAirport Bazylea-Miluza-Fryburg, międzynarodowego portu lotniczego w pobliżu Bazylei do stolicy Grecji.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony