INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Czy rozbudowa lotniska w Radomiu jest właściwym rozwiązaniem problemów infrastrukturalnych w aglomeracji warszawskiej?

Tak, jestem przekonany, że to dobry pomysł

Trudno powiedzieć, czas pokaże

Mam poważne wątpliwości, zabrakło głębszych analiz i konsultacji z przewoźnikami

Nie, to fatalny pomysł z punktu widzenia przewoźników i pasażerów

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


Ryanair ogłasza kolejną nową trasę z Poznania na lato 2019

2018-09-26
 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce ogłosiła nową trasę z Poznania do Rzymu na lato 2019. Nowe połączenie będzie realizowane od kwietnia 2019 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira na sezon letni.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza główne plany dla Polski. 1 nowy samolot w Gdańsku, 7 nowych tras, wzrost liczby miejsc na kierunkach z Warszawy

2018-09-19

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dostosowanie siatki połączeń i plany optymalizacji działalności w Polsce w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. 30 marca 2019 roku zostanie zamknięta baza linii w Poznaniu, natomiast jeden Airbus A320 zostanie przekazany do gdańskiej floty umożliwiając uruchomienie czterech nowych tras z Gdańska. Ponadto cała flota w Warszawie będzie wyposażona w samoloty typu Airbus A321, zostaną dodane dwie nowe trasy ze stolicy Polski oraz wzrośnie przepustowość. Siatka połączeń wzbogaci się również o Charków na Ukrainie – będzie to nowy kierunek z Wrocławia. Bilety na nowe połączenia oraz cała oferta letnia na 2019 rok są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 39 złotych.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza optymalizację siatki z Poznania

2018-09-19

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj dostosowanie siatki połączeń i plany optymalizacji działalności w Polsce w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. 30 marca 2019 roku zostanie zamknięta baza linii w Poznaniu, natomiast jeden Airbus A320 zostanie dodany do gdańskiej floty. Ponadto Wizz Air wprowadza całą letnią ofertę na 2019 rok dla Polski. Bilety na nowe połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 39 złotych.

czytaj więcej

Flydubai przenoszą operacje z Odessy do Kijowa

2018-09-13

Linie z Dubaju, flydubai zapowiedziały zakończenie swoich operacji do Odessy i przeniesienie ich od 28 października 2018 na międzynarodowe lotnisko Boryspol w Kijowie.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza dalszą ekspansję na Ukrainie

2018-09-03

Wizz Air, największy na Ukrainie tani przewoźnik i jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, rozszerzy swoją działalność na Ukrainie. W marcu 2019 Wizz Air powiększy bazę w Kijowie o czwarty Airbus A320 i zapowiada uruchomienie pięciu długo oczekiwanych tras z Kijowa i Lwowa oraz zwiększenie w przyszłym roku liczby oferowanych biletów o ponad 45%.

czytaj więcej

British Airways: Więcej tras i więcej samolotów do London City Airport

PRTL.pl, 2018-09-03

British Airways, które odnotowują w tegorocznym sezonie letnim największy ruch na lotnisku London City Airport, zapowiadają dodanie do swojej siatki w nadchodzącym sezonie zimowym więcej połączeń, więcej rejsów i wprowadzenie do operacji większej liczby samolotów.

czytaj więcej

Aeroflot uruchamia bezpośrednie loty do Denpasar w Indonezji

2018-08-31

Od 28 października 2018 linie Aeroflot i Rossiya Airlines rozpoczną bezpośrednie rejsy do Denpasar, stolicy Bali zgodnie z umową code- share. Loty będą wykonywane samolotami Boeing 777 trzy razy w tygodniu.

czytaj więcej

Primera Air uruchamia trzy połączenia transatlantyckie z Brukseli

PRTL.pl, 2018-08-27

Nordycka tania linia lotnicza Primera Air kontynuuje ekspansję połączeń długodystansowych, uruchamiając z Bruskeli trasy dalekiego zasięgu do Bostonu Logan, Nowego Jorku/Newark Liberty i Waszyngtonu Dulles.

czytaj więcej

Ryanair zainwestuje 200 mln USD w bazę Londyn Luton

2018-08-24

Ryanair ogłosił zainwestowanie 200 mln USD w bazę na lotnisku London Luton. Na londyńskim lotnisku irlandzka tania linia zbazuje 2 nowe samoloty (łącznie 6 samolotów) do operacji w sezonie zimowym 2018 i doda do swojej oferty 6 nowych połączeń: do Alicante, Aten, Barcelony , Bolonii, Cork i Malagi oraz więcej rejsów na trasie do/z Wilna.

czytaj więcej

airBaltic uruchamia rejsy z Rygi do Stuttgartu

2018-08-20

Łotewskie linie lotnicze airBaltic ogłosiły pierwszą trasę, którą wprowadzą do swojego rozkładu w sezonie letnim 2019. W sezonie Lato 2019 airBaltic będzie kontynuował rozszerzanie swojej oferty do Niemiec i uruchomi od 31 marca loty do Stuttgartu.

czytaj więcej

Pobeda zwiększa międzynarodową siatkę połączeń z lotniska Pułkowo

2018-08-17

Tania spółka zależna Aeroflotu, linie Pobieda Airline planują uruchomić od października 2018 trzy nowe międzynarodowe połączenia z lotniska Pułkowo w Sankt Petersburg.

czytaj więcej

Port Lotniczy Zielona Góra–Babimost z prawie dwukrotnym wzrostem liczby pasażerów

2018-08-13

Niemal dwukrotnie więcej osób skorzystało od stycznia do lipca tego roku – w porównaniu z tym samym okresem roku poprzedniego - z usług Portu Lotniczego Zielona Góra–Babimost. Po siedmiu miesiącach 2018 roku zielonogórskie lotnisko ma się czym pochwalić.

czytaj więcej

Bravo Airways zawiesza loty z Lublina do Kijowa

PRTL.pl, 2018-08-06

Ukraińska linia lotnicza Bravo Airways zawiesza bezpośrednie loty pomiędzy Lublinem a Kijowem. To już drugie zawieszone połączenie ukraińskiego przewoźnika z Lublina na Ukrainę. Na początku lipca Bravo Airways zlikwidowało połączenie do Charkowa.

czytaj więcej

Wizz Air i easyJet uruchamiają nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

PRTL.pl, 2018-08-03

Linie Wizz Air i easyJet, które kontynuują plany dalszej ekspansji poinformowały o planach uruchomienia nowych połączeń z lotnisk w Wielkiej Brytanii.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony