INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


Wizz Air rozpoczyna w marcu loty z Poznania do Dortmundu

2018-02-23
 

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła, że w odpowiedzi na oczekiwania klientów, loty na trasie Poznań-Dortmund rozpoczną się dwa miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano. Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 marca. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny zaczynają się od 39 PLN*.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza nowe połączenie ze Szczecina do Szwecji

2018-02-21

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła otwarcie nowego połączenia ze Szczecina do lotniska Sztokholm Skavsta. Pierwszy lot WIZZ na tej trasie zaplanowano na dzień 14 maja i przewiduje się loty dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży i można je rezerwować na stronach wizzair.com lub poprzez mobilną aplikację WIZZ. Ceny biletów zaczynają się już od 39 zł / 99 koron*.

czytaj więcej

Pobeda uruchomiły pierwsze zagraniczne połączenie z lotniska Pulkowo

PRTL.pl, 2018-02-21

Tanie rosyjskie linie Pobeda rozpoczęły 17 lutego rozkładowe loty z lotniska Pulkowo do Kolonii, która została pierwszą zagraniczną destynacją oferowaną przez taniego przewoźnika z Sankt Petersburga. Połączenie oferowane jest dwa razy w tygodniu B737-800.

czytaj więcej

LOT uruchamia połączenie z Warszawy do Zaporoża

PRTL.pl, 2018-02-15

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią od 2 lipca bezpośrednie połączenie z Warszawy do Zaporoża na Ukrainie. Połączenie będzie obsługiwane 6 razy w tygodniu. LOT zwiększy również częstotliwość rejsów między Warszawą a portem lotniczym Kijów-Żuliany.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza nową trasę Olsztyn/Mazury – Dortmund

2018-02-14

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nową trasę z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmundu. Nowe połączenie zacznie działać 14 maja. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Ceny zaczynają się od 59 PLN.

czytaj więcej

Ryanair uruchamia 2 nowe trasy z Warszawy Modlin oraz Krakowa do Ammanu

2018-02-05

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce ogłosiła uruchomienie 2 nowych tras z Warszawy Modlin i Krakowa do Ammanu w Jordanii. Oba połączenia będą wykonywane 2 razy w tygodniu od końca października 2018 r. i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Jordania jest 34. krajem w siatce połączeń Ryanaira.

czytaj więcej

LOT stawia na Kraków. Nowe połączenie do Budapesztu i więcej rejsów do Chicago

2018-02-02

LOT rozpoczął sprzedaż biletów na nowe połączenie z Krakowa do Budapesztu. Jednocześnie przewoźnik zwiększa częstotliwość rejsów z Krakowa do Chicago.

czytaj więcej

Lufthansa: Dodatkowe połączenia z Rzeszowa do Monachium

2018-01-26

Wiodący tradycyjny europejski przewoźnik ogłasza wprowadzenie czterech dodatkowych rejsów w tygodniu z Portu Lotniczego Jasionka do Monachium.

czytaj więcej

Kraków Airport: 101 połączeń i plany na 2018 r.

2018-01-18

101 połączeń i 20 przewoźników umożliwiło obsłużenie ponad 5 mln pasażerów w ubiegłym roku. Powrót połączenia do Chicago. Nowi przewoźnicy - EL AL i Ukraine International Airlines. Ogłoszenie połączenia do Dubaju. Spotkania z mieszkańcami i kolejny etap inwestycji budowy nowej drogi startowej, ogłoszenie Planu Generalnego dla lotniska Kraków-Balice, rozpoczęcie remontu najstarszej części płyty postojowej samolotów. Otwarcie unikatowego na skalę europejską Centrum Edukacji Lotniczej – to najważniejsze wydarzenia minionego roku na krakowskim lotnisku. W 2018 przed lotniskiem kolejne zadania, zmierzające do utrzymania tak zdywersyfikowanej siatki połączeń. Najważniejszym wyzwaniem najbliższych lat jest wybudowanie drogi startowej.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza nową trasę z Wrocławia do Bari

2018-01-17

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nową trasę z Wrocławia do Bari we Włoszech. Nowe połączenie zacznie działać 31 marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Ceny zaczynają się od 59 PLN* i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.

czytaj więcej

Wizz Air ogłasza nową niskokosztową trasę z Gdańska do Wiednia

2018-01-10

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej i jedna z najszybciej rozwijających się linii w Europie, ogłosiła nową trasę z Gdańska do Wiednia. Nadchodzące niskokosztowe połączenie WIZZ zostanie uruchomione 27 kwietnia, a loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. To doskonała okazja dla podróżujących z Polski, aby odkryć jedno z największych centrów kulturalnych Europy. Ceny biletów zaczynają się już od 89 PLN.

czytaj więcej

El Al likwidują markę budżetową UP

PRTL.pl, 2018-01-09

Izraelskie linie El Al potwierdziły, że wraz ze zmianą podejścia do rynku europejskiego i wdrażaniem nowego systemu taryf ekonomicznych na trasach europejskich, kończą operacje taniej spółki UP. Tania linia lotnicza zakończy działalność w drugim kwartale 2018 r.

czytaj więcej

Lufthansa uruchomi 27 marca 2018 r. połączenie pomiędzy Katowice Airport a Monachium

2017-12-20

Kierunek obsługiwany będzie raz dziennie, przez cały tydzień, zamiennie dwoma typami samolotów: 90-miejscowym CRJ-900 lub 168-miejscowym Airbusem A320.

czytaj więcej

Norwegian: więcej transatlantyckich połączeń z Europy w 3 kw. 2018 r.

PRTL.pl, 2017-12-20

Tania linia lotnicza Norwegian ogłosiła uruchomienie w nadchodzącym roku transatlantyckich połączeń z drugiego hiszpańskiego lotniska Madryt/Barajas, oraz z Mediolanu/Malpensa i Amsterdamu.

czytaj więcej

>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.pl
Home | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony