INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Połączenia


PL Monachium zaoferuje w nadchodzącym sezonie zimowym prawie 200 destynacji

2019-10-18
     

W sezonie zimowym od niedzieli 27 października 2019 r. do soboty 28 marca 2020 r. podróżujący z lotniska w Monachium mają do wyboru 194 destynacje w 69 krajach, w tym 16 w Niemczech, 127 w Europie i 51 tras długodystansowych.

 

São Paulo w Ameryce Południowej i Osaka po raz pierwszy pojawią się w zimowym rozkładzie lotów.

 

Lufthansa uruchamia połączenie z São Paulo, które będzie oferowane w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Trasa będzie obsługiwana samolotem Airbus A350. Kolumbijska linia lotnicza Avianca będzie oferować połączenie Monachium - Bogota pięć razy w tygodniu.

 

Amerykański przewoźnik United po raz pierwszy zaoferuje loty (6x w tygodniu) z Monachium do San Francisco w sezonie zimowym.

 

Lufthansa po raz pierwszy będzie obsługiwać trasę z Monachium do Szanghaju samolotem Airbus A380. Niemiecki przewoźnik oferuje również codzienne loty do Osaki w Japonii.

 

W segmencie turystycznym Lufthansa uruchomi nowe loty na Karaiby, jeden lot w tygodniu do Santa Clara (Kuba), Bridgetown (Barbados) oraz do La Romana i Punta Cana na Dominikanie.

 

Lufthansa będzie operować na tych trasach samolotami szerokokadłubowymi Airbus A330 obsługiwanymi przez spółkę zależną Eurowings.

 

Lufthansa rozwija w sezonie zimowym europejską siatkę połączeń.

 

W Europie Lufthansa będzie oferować tej zimy cztery nowe destynacje: od końca listopada będzie oferować dwa cotygodniowe loty do Tromsø na dalekiej północy Norwegii. Lufthansa będzie także latać trzy razy w tygodniu do Tallina w Estonii od listopada i sześć razy w tygodniu do Newcastle w Wielkiej Brytanii od lutego 2020. Nowy codzienny lot z Monachium do Lublany, stolicy Słowenii, Lufthansa przejmuje część ruchu Adria Airways.

 

Norwegian zwiększy liczbę połączeń o trzy cotygodniowe loty do Kopenhagi. Tej zimy Belavia będzie oferować cztery cotygodniowe loty z Monachium do Mińska. Air France zwiększa liczbę lotów do Paryża, dodając szósty lot dziennie. Vueling zaczął latać do Florencji pięć razy w tygodniu pod koniec sezonu letniego i będzie kontynuował loty również w sezonie zimowym.

 

 

Źródło: Munich Airport

 

 

 

 

Tagi:

Lotnisko | Oferowanie | Połączenia


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony