INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Częściej do Dublina z lotniska Warszawa/Modlin

2019-11-28
     

Od marca 2020 roku częstotliwość lotów Ryanair z lotniska Warszawa/Modlin do Dublina zwiększy się z dotychczasowych 6 do 9 rejsów w tygodniu.

 

„Dublin jest piątym najczęściej wybieranym kierunkiem przez naszych pasażerów. Cieszymy się zatem, że wspólnie z Ryanair, możemy rozwijać siatkę najbardziej popularnych kierunków na Lotnisku Warszawa/Modlin. Dodając do tego niedawno ogłoszone nowe destynacje, jak realizowany od 30 października Tel Awiw, czy planowane od sezonu lato 2020 Charków i Wiedeń, widać stały i harmonijny rozwój siatki połączeń na naszym lotnisku” – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

 

Z okazji stałej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca marca w cenie od 39 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na stronie przewoźnika do czwartku (28 listopada) do północy.

 

„Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Z przyjemnością, już od marca 2020 roku uruchomimy dodatkowe loty z Warszawy Modlin do Dublina. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2020 rok” – mówi Olga Pawlonka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią w Ryanair.

 

Lotnisko Warszawa/Modlin obsługuje obecnie ponad 3 miliony pasażerów rocznie, co daje średnią miesięczną na poziomie 250 tys. pasażerów. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska. Od uruchomienia z lotniska pierwszych połączeń, skorzystało z niego prawie 17 milionów pasażerów.

 

 

Źródło: Lotnisko Warszawa/Modlin

 

 

 

Tagi:

Lotnisko Modlin | Połączenia | Ryanair


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony