INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Czy rozbudowa lotniska w Radomiu jest właściwym rozwiązaniem problemów infrastrukturalnych w aglomeracji warszawskiej?

Tak, jestem przekonany, że to dobry pomysł

Trudno powiedzieć, czas pokaże

Mam poważne wątpliwości, zabrakło głębszych analiz i konsultacji z przewoźnikami

Nie, to fatalny pomysł z punktu widzenia przewoźników i pasażerów

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Szkolenia i konferencje


Polska firma wyróżniona przez IATA

2018-03-02
     

Aviation Consulting, firma szkoleniowa działająca w branży lotniczej została wyróżniona przez Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych statusem Europe Top Performing IATA Authorized Training Center 2018.

 

Status przyznawany jest za osiągnięcia na polu szkoleń dedykowanych dla branży lotniczej oraz branż powiązanych z szeroko rozumianym transportem powietrznym. Podczas procesu oceny pod uwagę brane są przede wszystkim jakość oraz ilość przeprowadzonych szkoleń. Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych ocenia szkolenia przeprowadzane w ramach systemu edukacyjnego IATA, który ma celu zapewnić branży stały dopływ wysoko wykwalifikowanych pracowników cechujących się zestandaryzowanymi kwalifikacjami i kompetencjami niezbędnymi w pracy w międzynarodowym środowisku.

 

Aviation Consulting została założona w 2010 roku przez Michała Ratajczaka – wówczas studenta ostatniego roku Wydziału Lotnictwa Akademii Obrony Narodowej oraz absolwenta dęblińskiego Liceum Lotniczego. W 2015 roku w wyniku pomyślnie zakończonego procesu autoryzacji Firma uzyskała status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego IATA. Od początku swojego istnienia przedsiębiorstwo skupia się na realizacji usług adresowanych bezpośrednio do branży lotniczej oraz do branż związanych pośrednio z transportem lotniczym. Firma intensywnie współpracuje z uczelniami wyższymi kształcącymi w obszarze transportu oraz ze szkołami ponadgimnazjalnymi (od 09.2017 ponadpodstawowymi) prowadzącymi kształcenie w zawodach związanych z transportem.

 

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (ang. International Air Transport Association) powstało w 1945 roku. Obecnie jego członkiem jest ponad 280 linii lotniczych które wspólnie odpowiedzialne są za ponad 84 proc. światowego ruchu lotniczego. IATA działa intensywnie na polach związanych z bezpieczeństwem i jakością obsługi klientów. W związku z tym współpracuje z licznymi organizacjami i największymi przedsiębiorstwami z całego świata działającymi w branżach związanych z transportem, ochroną i turystyką. Jest również bardzo aktywna w zakresie tworzenia przepisów. Organizacja ta od 70 lat wyznacza standardy w transporcie lotniczym.

 

 

Źródło: Aviation Consulting

 

 

 

Tagi:

IATA


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony