INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Szkolenia i konferencje


Światowi eksperci branży lotniczej w Warszawie

2019-07-09
     

16 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się II Kongres Rynku Lotniczego, podczas którego kilkuset ekspertów z kraju i zagranicy rozmawiać będzie o przyszłości branży. Gościem specjalnym Kongresu będzie Juan Jose Andres Alvez, który podzieli się doświadczeniami dotyczącymi uruchomienia nowego lotniska w Istambule. O scenariuszach rozwoju europejskich lotnisk opowie z kolei Uday Dholakia, Brand Ambassador lotniska w Birmingham.

 

W wydarzeniu wezmą udział przewoźnicy, przedstawiciele infrastruktury i przemysłu lotniczego, a także reprezentanci władz centralnych i samorządowych. Istotnym punktem programu będzie rozmowa o inwestycji w Centralny Port Komunikacyjny, w tym kontekście wyzwania związane z uruchomieniem największego lotniska w Turcji zaprezentuje dyrektor w Celebi Aviation, Juan Jose Andres Alves.

 

– Branża lotnicza w Polsce tak, jak na całym świecie staje przed wyzwaniami związanymi z otwieraniem się nowych rynków, rosnącym ruchem pasażerskim i cargo, wdrażaniem nowych technologii i trendów w zarządzaniu infrastrukturą, a także niedoborem pracowników. Dlatego w tym roku jeszcze mocniej chcemy postawić na wymianę doświadczeń pomiędzy krajowymi i zagranicznymi ekspertami, którzy z zainteresowaniem obserwują nasz rynek – mówi Adrian Furgalski, wiceprezes zarządu w Zespole Doradców Gospodarczych TOR, który jest organizatorem Kongresu.

 

Zmieniająca się międzynarodowa sytuacja gospodarcza oraz rosnące wymagania pasażerów to kolejny ważny temat wydarzenia – zaproszeni prelegenci odpowiedzą na pytania, jak podnosić jakość usług, obniżać ceny i równocześnie zadbać o rentowność przedsiębiorstw. Osobna debata zostanie poświęcona wyzwaniom i perspektywom związanym z zarządzaniem ruchem lotniczym.

 

Organizatorzy zaplanowali także rozmowy o wizerunku branży lotniczej w oczach wchodzących na rynek pracowników. Spojrzenie ekspertów zostanie zderzone z obrazem i pomysłami środowiska studenckiego z akademickich kół naukowych oraz edukatorów prowadzących inicjatywy edukacyjne dla młodzieży.

 

Jak wynika z analiz Urzędu Lotnictwa Cywilnego w 2018 roku polskie lotniska obsłużyły ponad 45 mln pasażerów, a dynamiką ruchu przewyższają europejskie porty lotnicze o ponad 8%. Prawie 115 tysięcy ton towarów w ubiegłym roku przetransportowano drogą lotniczą.

 

Więcej informacji o Kongresie Rynku Lotniczego na stronie: www.kongresrynkulotniczego.pl

 

 

Źródło: KRL

 

 

 

Tagi:

Konferencja | Lotnictwo


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony