INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA





Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portalu



Language selection


English Deutsch French Russian

tag: Usługi

 

Amadeus zachęca branżę turystyczną do wprowadzania udogodnień w podróży dla niepełnosprawnych i osób starszych

2017-10-20

Najnowsze badania wykazały, że większa personalizacja usług połączona z uniwersalnymi standardami ich świadczenia, udoskonalenie komunikacji oraz ścisła współpraca między sektorem prywatnym i publicznym może pomóc w przekształceniu branży turystycznej tak, aby z jej oferty mogły korzystać również osoby mające szczególne potrzeby.

czytaj więcej

Ryanair, Google oraz eDreams informują o osiągnięciu porozumienia

2017-10-20

Ryanair, Google oraz eDreams poinformowały o osiągnięciu porozumienia i zakończeniu sporu sądowego trwającego między trzema stronami od 2015 roku. Spór dotyczył reklamy online eDreams zamieszczonej na platformie Google’s AdWords i był rozstrzygany przez Irlandzki Sąd Najwyższy.

czytaj więcej

`SMART CITY - założenia i perspektywy`. 9 listopada, Kraków

2017-10-20

Ogólnopolski Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy – jest jedynym w Polsce wydarzeniem o charakterze cyklicznymi regionalnym. Podczas spotkania znani eksperci oraz decydenci szczebla krajowego poruszą ważne oraz aktualne dla samorządu i nie tylko kwestie związane ze smart cities. Powyższe wydarzenie to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania licznych kontaktów biznesowych.

czytaj więcej

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Lufthansa i Port Lotniczy Bydgoszcz zacieśniają współpracę

2017-10-18

W Porcie Lotniczym Bydgoszcz odbyło się podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy przy promocji oferty edukacyjnej regionu Kujawsko-Pomorskiego na rynkach azjatyckich. List podpisali przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Lufthansy oraz Portu.

czytaj więcej

Icelandair wprowadza nową taryfę niższą od ekonomicznej

2017-10-16

Icelandair zgodnie z najnowszymi trendami dołącza do rosnącej grupy przewoźników dzielących miejsca w taryfie ekonomicznej na kilka segmentów w celu stworzenia klasy podróży dla pasażerów z mniejszym budżetem. Przewoźnik proponuje nową tanią taryfę, tzw. Economy Light skierowaną głównie do pasażerów podróżujących tylko z bagażem podręcznym.

czytaj więcej

Lufthansa Group rozpoczyna współpracę z Winding Tree wprowadzając technologię blockchain do branży turystycznej

2017-10-11

Lufthansa Group rozpoczyna współpracę z Winding Tree uczestnicząc w ich przedsprzedaży. Winding Tree tworzy pierwszą publiczną platformę podróżną opartą na technologii blockchain, dzięki czemu zmniejszą się koszty dla podróżujących i dostawców.

czytaj więcej

BlueBot - pierwszy wirtualny pracownik KLM sprzedaje bilety przez Messengera

2017-10-09

KLM oferuje pierwsze usługi przy pomocy czatbota. Ma na imię BlueBot (w skrócie BB), jest pomocną, przyjacielską „dziewczyną-robotem”, która bywa czasem odrobinę zuchwała, mówi po angielsku, szybko się uczy i specjalizuje w wyszukiwaniu najlepszych lotów KLM… znacie?

czytaj więcej

Lotnisko Chopina coraz bliżej ubiegłorocznego rekordu

2017-10-09

Mimo zakończenia szczytu wakacyjnego, popularność lotów z warszawskiego portu nie maleje. We wrześniu, podobnie jak miesiąc wcześniej, port obsłużył 24 procent pasażerów więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

czytaj więcej

Lotnisko Chopina coraz bliżej ubiegłorocznego rekordu

2017-10-09

Mimo zakończenia szczytu wakacyjnego, popularność lotów z warszawskiego portu nie maleje. We wrześniu, podobnie jak miesiąc wcześniej, port obsłużył 24 procent pasażerów więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

czytaj więcej

Kraków: misja gospodarcza do Chicago

2017-10-06

Już prawie 6 tys. osób skorzystało z bezpośredniego połączenia lotniczego Chicago - Kraków - Chicago w ciągu pierwszych trzech miesięcy od jego inauguracji. Uruchomiony na początku lipca transatlantycki kierunek to szansa na nawiązanie wzajemnych relacji gospodarczych pomiędzy Stanami Zjednoczonymi oraz Krakowem i Małopolską. Promocja bezpośredniego połączenia lotniczego, prezentacja gospodarczych i turystycznych walorów Małopolski i Krakowa oraz nawiązanie kontaktów handlowych były celem misji gospodarczej w Chicago. Ze strony polskiej uczestniczyli w niej przedstawiciele rodzimych firm oraz przedstawiciele Małopolski, Krakowa, PLL LOT i Kraków Airport.

czytaj więcej

Linie Emirates wyróżnione za najlepszy system rozrywki pokładowej w plebiscycie APEX Passenger Choice Awards 2017

2017-10-05

Prezes linii sir Tim Clark otrzymuje nagrodę za całokształt pracy - APEX CEO Lifetime Achievement Award. Linie Emirates zdobywają pięć gwiazdek w klasyfikacji Global Airline Official Airline Rating.

czytaj więcej

ROHLIG SUUS: obsługa sektora farmacji w transporcie lotniczym

2017-10-04

Produkty farmaceutyczne wymagają szczególnej uwagi i odpowiedzialności ze strony operatora logistycznego, który powinien zapewnić im określone warunki podczas transportu, głównie w postaci stałej temperatury. Jej nieprzewidziane wahania mogą bowiem poważnie uszkodzić towar, zmieniając jego właściwości lecznicze.

czytaj więcej

APEX wyróżnia Finnaira czterema gwiazdkami światowych linii lotniczych na podstawie opinii klientów

2017-10-04

Finnair został nagrodzony czterema gwiazdkami światowych linii lotniczych 2018 r., w konkursie stowarzyszenia Airline Passenger Experience (APEX), organizacji non-profit, zrzeszającej podmioty handlowe, w tym wiodące firmy lotnicze, dostawców i główne grupy medialne.

czytaj więcej

Cyfrowe nośniki reklamowe na Lotnisku Chopina

2017-10-03

Lotnisko Chopina w Warszawie dołączyło do grona portów lotniczych, które oferują nowoczesną platformę komunikacji reklamowej, pozwalającą docierać do odbiorców za pomocą animowanego obrazu w rozdzielczości HD.

czytaj więcej

REKLAMA



REKLAMA



Informacje EKES



REKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.pl




Home | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony