INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Rozrywka

 

Emirates wprowadzają kolejną nowość w rozrywce pokładowej: „Siedem światów, jedna planeta” na żywo podczas lotu

2019-11-07

To kolejny przełom w rozrywce pokładowej: linie Emirates pokażą wysoko oceniony program dokumentalny Siedem światów, jedna planeta równocześnie z jego emisją na kanale BBC One w Wielkiej Brytanii. O ile już teraz na większości pokładów samolotów Emirates można oglądać wiadomości i relacje sportowe na żywo, nigdy wcześniej żaden przewoźnik nie pokazał programu w czasie jego telewizyjnej premiery.

czytaj więcej

Letni raport oglądalności: linie Emirates przedstawiają ulubione programy pasażerów korzystających z systemu ice

2019-10-08

Tego lata linie Emirates przewiozły w okresie od czerwca do sierpnia 16 milionów pasażerów. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez linie, 75% z nich wysoko oceniło system rozrywki ice dostępny na pokładach samolotów, który oferuje podróżnym podczas lotu blisko 4500 kanałów. Linie Emirates po raz pierwszy postanowiły ujawnić te z nich, które klienci wybierają najczęściej.

czytaj więcej

LOT: Nowa osłona magazynu pokładowego „Kaleidoscope”

2019-09-27

Świętujące swoje 90-lecie Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały nową, odświeżoną formułę magazynu pokładowego „Kaleidoscope”, wydawanego przy współpracy z Burda Media Polska Sp. z o.o. Pasażerowie będą mogli przeczytać więcej tekstów o tematyce podróżniczej, kulturalnej, ale również ekologicznej – wszystko w nowej, atrakcyjnej oprawie graficznej.

czytaj więcej

Linie Singapore Airlines rozszerzają program KrisConnect z myślą o uatrakcyjnieniu dla klientów swojej oferty na platformach cyfrowych

2019-09-20

Od 1 kwietnia 2020 roku Singapurskie Linie Lotnicze SINGAPORE AIRLINES – SIA umożliwią lepszą i efektywniejszą sprzedaż swoich usług dla klientów, którzy chcą otrzymywać oferty jak najlepiej dopasowane do swoich indywidualnych oczekiwań. Będzie to możliwe dzięki rozszerzeniu programu KrisConnect SIA , wykorzystującego najnowsze i optymalne rozwiązania technologiczne na platformach cyfrowych, a wszyscy partnerzy handlowi linii SIA będą mieli większy dostęp do różnego rodzaju taryf i spersonalizowanych treści.

czytaj więcej

Linie Emirates po raz trzeci z rzędu wyróżnione za najlepszą rozrywkę pokładową w plebiscycie APEX Passenger Choice Award 2020

2019-09-16

Linie Emirates zdobyły pięć gwiazdek w klasyfikacji Global Airline Official Airline Rating. Linie Emirates po raz trzeci z rzędu zdobyły nagrodę za najlepszą rozrywkę pokładową w plebiscycie Passenger Choice Awards 2020 zorganizowanym podczas targów APEX EXPO w Los Angeles w ostatni poniedziałek. Przewoźnik otrzymał także pięć gwiazdek w systemie Global Airline Official Airline Rating, tj. najwyższą ocenę w pierwszej klasyfikacji linii lotniczych opartej wyłącznie na potwierdzonych opiniach pasażerów.

czytaj więcej

Centralne Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego 31 sierpnia 2019 w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej na lotnisku w Jasionce

2019-08-27

W ostatnią sobotę wakacji nad podkarpackim niebem będziemy mogli zobaczyć najlepszych polskich pilotów akrobacyjnych tj. Artur Kielak, czy aktualny mistrz polski Robert Kowalik. W powietrzu zobaczymy kilkadziesiąt statków powietrznych (samoloty, śmigłowce, wiatrakowce, motoparalotnią, spadochrony). Piloci Aeroklubu Polskiego to wielokrotni mistrzowie, w samym zeszłym roku zdobyli 67 medali na imprezach rangi Mistrzostw Europy i Świata. Ich nazwiska znane są doskonale polskiej publiczności. Warto tu wymienić choćby nazwisko Łukasza Czepieli, który niedawno wykonał spektakularne lądowanie na molo w Sopocie. Nie zabraknie też mistrzów akrobacji lotniczej z zagranicy (Jurgis Kairys) jak i grup pokazowych na kilka samolotów (Retro Sky Team).

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony