INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Czy rozbudowa lotniska w Radomiu jest właściwym rozwiązaniem problemów infrastrukturalnych w aglomeracji warszawskiej?

Tak, jestem przekonany, że to dobry pomysł

Trudno powiedzieć, czas pokaże

Mam poważne wątpliwości, zabrakło głębszych analiz i konsultacji z przewoźnikami

Nie, to fatalny pomysł z punktu widzenia przewoźników i pasażerów

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: LS Airport Services

 

LOT, LOTAMS, LS Airport Services i LS Technics włączone do Polskiej Grupy Lotniczej

2018-10-11

10 października, decyzją premiera Mateusza Morawieckiego nastąpiło wniesienie udziałów czterech spółek do Polskiej Grupy Lotniczej. LOT jest przewoźnikiem lotniczym, LOTAMS i LS Technics zajmują się obsługą techniczną samolotów, a LSAS handlingiem, czyli obsługą naziemną samolotów oraz obsługą pasażerów, bagaży i przesyłek lotniczych.

czytaj więcej

LS World Kids

2018-06-01

W tym roku poza konkursem plastycznym zaprosiliśmy dzieci naszych pracowników do udziału w wyjątkowym projekcie filmowym. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektu, który udało im się osiągnąć!

czytaj więcej

LS Airport Services S.A. wyróżniony Orłem „WPROST”

2018-05-17

16 maja 2018 roku, podczas Gali wręczenia nagród „ORŁY WPROST” Regionu Mazowieckiego, LS Airport Services S.A. został laureatem Orłów Tygodnika „Wprost”.

czytaj więcej

LS Airport Services oraz LS Technics podpisały Deklarację w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie „Just Culture”

2018-04-19

18 kwietnia, podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym organizowanej przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, odbywającej się na Uczelni Łazarskiego w Warszawie Zarządy Spółek LS Technics oraz LS Airport Services podpisały Deklarację w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym „Just Culture”. Potwierdziły tym samym wolę budowania kultury bezpieczeństwa w swoich organizacjach.

czytaj więcej

Przedstawiciele MEN, ORE oraz LS Airport Services i LS Technics pracują wspólnie w celu przygotowania kadr dla branży transportu lotniczego w Polsce

2018-03-21

Przedstawiciele LS Airport Services, czyli największej Spółki Skarbu Państwa, zajmującej się obsługą naziemną samolotów, oraz LS Technics – spółki zależnej LSAS zajmującej się naprawami i przeglądami samolotów, we współpracy z m.in. Ministerstwem Edukacji oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji opracowują strategię działań niezbędnych do przygotowania pracowników na potrzeby obsługi naziemnej samolotów, pasażerów oraz ich bagaży w polskich portach lotniczych w związku z gwałtownym i dynamicznym rozwojem branży lotniczej i rosnącym w ślad za nim zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników.

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2017-11-14

Spółka na przestrzeni ostatnich lat implementowała wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednakże niezależnie od kwestii wprowadzania nowych technologii w dalszym ciągu podstawą obsługi procesów operacyjnych są ludzie. Problemem jest, że w ostatnim czasie dynamika przyrostu skali usług w naszej branży zdecydowanie odbiega od możliwości rynku pracy - mówi Marcin Opaliński, Prezes Zarządu LS Airport Services w rozmowie z Anną Jakubczyk z PRTL.pl

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2012-06-12

Ekonomiczna presja, pod jaką działa większość przewoźników powoduje, że linie lotnicze szukają oszczędności. Naturalną konsekwencją takiego obrotu spraw jest zmniejszenie marż handlingowych u większości agentów. Znaczący operatorzy handlingowi, którzy poprzez aktywne zarządzanie zasobami i kosztami oraz restrukturyzację są w stanie zaoferować lepsze stawki - pozostaną na rynku - mówi Prezes Zarządu LS Airport Services Michał Kaczmarzyk w rozmowie z Anną Jakubczyk z PRTL.pl

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony