INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Nagroda

 

Program Emirates Skywards nagrodzony na Loyalty Awards 2019

2019-03-01

Drugi rok z rzędu program lojalnościowy linii Emirates i flydubai – Emirates Skywards – został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” na uroczystym rozdaniu nagród Loyalty Awards 2019, które odbyło się 19 lutego tego roku w Paryżu. Wyróżnienie odebrał dr Nejib Ben Khedher, wiceprezes Emirates Skywards.

czytaj więcej

Ryanair: Czworo pasażerów z super nagrodami ze zdrapek, w tym jedna z Polski

2019-02-15

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie zaprezentowała troje ostatnich zwycięzców gry w zdrapki, którzy w ramach “Fly to win” wygrali nowe samochody Fiat 500.

czytaj więcej

Konkurs Supply Chain Finance Awards 2018: Kuehne + Nagel wygrywa w kategorii Transport i Logistyka

2018-12-14

Podczas corocznej ceremonii, która odbywa się w Amsterdamie, społeczność Supply Chain Finance nagrodziła oferowane przez Kuehne + Nagel rozwiązanie finansowe dla łańcuchów dostaw, jako najlepszy program w kategorii Transport i Logistyka. Kuehne + Nagel udoskonaliło swoją platformę do fakturowania online, Tradeshift, poprzez dodanie rozwiązania finansowego dla łańcuchów dostaw, Supply Chain Finance (SCF). Teraz platforma nie tylko zapewnia pełną widoczność statusów faktur, ale również udostępnia wszystkie informacje związane z SCF.

czytaj więcej

LOT: Akcja „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” laureatem Konkursu Złote Spinacze

2018-12-11

Wśród projektów zakwalifikowanych do II etapu Konkursu Złote Spinacze, który nagradza najskuteczniejsze i najbardziej kreatywne kampanie komunikacyjne znalazł się projekt „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”. Akcja „zdobyła srebrnego Spinacza w kategorii Event Społeczny.

czytaj więcej

Szybszy awans do kolejnych poziomów w promocji Emirates Skywards

2018-11-27

Członkowie Emirates Skywards, uznanego programu lojalnościowego linii Emirates i flydubai, mogą liczyć na szybszy awans do kolejnych poziomów członkostwa dzięki nowej atrakcyjnej promocji, w ramach której mogą otrzymać nawet podwójną liczbę punktów Tier Miles, rezerwując bilet.

czytaj więcej

Emirates zdobywają trzy nagrody branżowe FTE Asia Awards i Airlineratings.com

2018-11-21

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, zgarnęły trzy cenne nagrody branżowe za innowacyjne kabiny prywatne w klasie pierwszej i system rozrywki pokładowej ice oraz tytuł „najlepszej linii długodystansowej w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki”. Przewoźnik zdobył prestiżowe wyróżnienia na rozdaniu nagród Future Travel Experience (FTE) Asia Awards 2018, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w Singapurze, oraz w plebiscycie portalu AirlineRatings.com Airline Excellence Awards 2019.

czytaj więcej

Nominacja dla Drabpolu do Nagrody Roku AEA

2018-11-13

Międzynarodowe Stowarzyszenia Elektroników Lotniczych AEA (Aircraft Electronics Association) przyznało firmie DRABPOL nominację do Nagrody Roku 2018.

czytaj więcej

Emirates: Rewolucyjne prywatne kabiny w klasie pierwszej zdobywają złoto na rozdaniu nagród Future Travel Experience Global Awards

2018-09-14

Całkowicie zamknięte prywatne kabiny Emirates wprowadzone przez przewoźnika w klasie pierwszej na pokładzie samolotów Boeing 777 w listopadzie ubiegłego roku zdobyły złoto w kategorii „Up in the Air” na rozdaniu nagród Future Travel Experience (FTE).

czytaj więcej

Prestiżowa nagroda dla Premium Food Gate Gdańsk

2018-08-22

Strefa wolnocłowa gdańskiego lotniska uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu przestrzeni, wśród wszystkich polskich lotnisk. Podczas tegorocznej konferencji Airport Food and Beverage (FAB) Awards w Helsinkach, jeden z konceptów strefy - Premium Food Gate Gdańsk, otrzymał od jury wysokie wyróżnienie “highly commended”.

czytaj więcej

Airbus zdobywa nagrody Crystal Cabin Award w kilku kategoriach na targach Aircraft Interiors Expo 2017

2017-04-11

Firmę nagrodzono również za współpracę przy innych zwycięskich projektach, które zwiększają komfort pasażerów.

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2017-01-17

Nadal będziemy otwierać połączenia z miast polskich do większych i średnich miast europejskich. Przybędzie także połączeń do słonecznych plaż południowej Europy. Zwiększymy częstotliwość na wielu dotychczasowych trasach - mówi Johan Eidhagen, Dyrektor Marketingu Wizz Air w rozmowie z Elżbietą Wiszniewską z PRTL.pl

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony