INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Punktualność

 

Ryanair: Punktualność w październiku wyniosła 93% (z wyłączeniem ATC)

2019-11-07

Ryanair opublikował październikowe statystyki w zakresie obsługi klienta.

czytaj więcej

Ryanair: Punktualność w sierpniu wyniosła 93% (z wyłączeniem ATC). 86% pasażerów ocenia lot „doskonale/bardzo dobrze”

2019-09-06

Ryanair 5 września, opublikował sierpniowe statystyki w zakresie obsługi klienta.

czytaj więcej

Ryanair: punktualność w lipcu wyniosła 92% (z wyłączeniem ATC). Lipiec najgorszym miesiącem w 2019 r. pod względem opóźnień spowodowanych przez ATC

2019-08-09

Ryanair opublikował lipcowe statystyki w zakresie obsługi klienta.

czytaj więcej

Ryanair: punktualność w czerwcu wyniosła 91% (z wyłączeniem ATC). Liczba opóźnień spowodowanych przez ATC w czerwcu podwoiła się do ponad 9 400 lotów

2019-07-05

Ryanair opublikował czerwcowe statystyki w zakresie obsługi klienta.

czytaj więcej

AirHelp: Na wakacje samolotem? Tymi liniami dotrzesz do celu na czas

2019-06-26

Tegoroczne lato może przynieść ponad 700 tys. zakłóconych lotów w samej Europie, a blisko 3,5 mln pasażerów wylatujących z polskich lotnisk od początku czerwca do połowy września może doświadczyć problemów w podróży – przewiduje AirHelp, firma specjalizująca się w prawach pasażerów linii lotniczych na całym świecie. W związku z tymi prognozami eksperci ujawniają, którzy światowi przewoźnicy osiągają najlepsze wyniki pod względem punktualności, a także porównują jak europejskie linie wypadają na tle konkurencji.

czytaj więcej

Irlandzka machina lotnicza zaczęła zgrzytać

2017-09-21

Odwołane rejsy we wrześniu i październiku br. dotkną blisko 400.000 pasażerów Ryanaira. Wszystko przez brak pilotów a raczej bałagan w planowaniu i motywowaniu załóg przewoźnika.

czytaj więcej

ETS - Prokonsumencki Trybunał Sprawiedliwości

2017-01-26

Ponad 80 sporów sądowych dotyczących praw pasażerów lotniczych trafiło do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Przewodni kierunek orzecznictwa jest wyraźny i pozostaje stały.

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2017-01-17

Nadal będziemy otwierać połączenia z miast polskich do większych i średnich miast europejskich. Przybędzie także połączeń do słonecznych plaż południowej Europy. Zwiększymy częstotliwość na wielu dotychczasowych trasach - mówi Johan Eidhagen, Dyrektor Marketingu Wizz Air w rozmowie z Elżbietą Wiszniewską z PRTL.pl

czytaj więcej

Ścieżka dochodzenia… praw pasażerów lotniczych

2016-11-30

Drugi tekst o prawach pasażerów lotniczych w praktyce, czyli o stosowaniu rozporządzenia (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 lutego 2004 roku, ustanawiającego wspólne zasady odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia na pokład albo odwołania lub dużego opóźnienia lotów poświęcimy drogom ich dochodzenia.

czytaj więcej

Słuszne prawa pasażerów czy utrapienie linii lotniczych?

2016-10-25

Mija już ponad 3,5 roku, od kiedy Komisja Europejska (KE) wszczęła proces legislacyjny zmierzający do zmiany rozporządzenia (WE) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 lutego 2004 roku, ustanawiającego wspólne zasady odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia na pokład albo odwołania lub dużego opóźnienia lotów, a stare przepisy nadal obowiązują.

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2015-02-10

Pozytywny rok 2014 stał się impulsem do decyzji o zwiększeniu oferowania z portów regionalnych. Od letniego rozkładu na trasach z Wrocławia, Poznania do Kopenhagi oraz z Gdańska do Oslo zwiększamy ilość oferowanych miejsc, nawet do 60% -mówi Wanda Brociek, Dyrektor Generalny SAS w Polsce w rozmowie z Markiem Serafinem z PRTL.pl

czytaj więcej

Kilka uwag dotyczących odszkodowań pasażerskich na podstawie Rozporządzenia 261/2004 (WE) - droga sądowa czy postępowanie administracyjne przed Prezesem ULC?

2013-11-21

Pomimo prawie 10 lat obowiązywania Rozporządzenia 261/2004 (WE) ustanawiającego wspólne zasady odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia na pokład albo odwołania lub dużego opóźnienia lotów, uchylającego rozporządzenie (EWG) nr 295/91 z dnia 11 lutego 2004 r. (Dz. Urz. UE.L Nr 46, str. 1), dalej - „Rozporządzenie” jego stosowanie w Polsce budzi w praktyce wciąż wiele emocji i wątpliwości.

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony