INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Lotnisko Zielona Góra

 

Eurolot: ze stolicy polskiego wina do grodu Kraka - rusza sprzedaż

2014-08-25

Polska regionalna linia lotnicza Eurolot wprowadza dzisiaj do sprzedaży w systemie rezerwacyjnym swoją nową trasę z portu w Zielonej Górze/Babimoście do Krakowa. Rejsy pomiędzy tymi miastami będą wykonywane przez 9 kolejnych tygodni, w okresie od września do połowy listopada 2014 roku. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 19 września.

czytaj więcej

PPL: historia wyzwań i sukcesów

2012-10-25

23 października 1987 r. przyjęta została ustawa powołująca do życia przedsiębiorstwo państwowe Porty Lotnicze (PPL), któremu powierzono zarządzanie wszystkimi lotniskami w Polsce. Dziś PPL zarządza Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz lotniskiem Zielona Góra-Babimost i jest udziałowcem większości spółek zarządzających regionalnymi portami lotniczymi i odgrywa znaczącą rolę w polskiej branży lotniskowej. O tym, jak zmieniała się rola i jaka jest przyszłość PPL Marek Serafin z PRTL.pl rozmawia z naczelnym dyrektorem Portów Lotniczych Michałem Marcem.

czytaj więcej

ROZMOWA PRTL.pl

2012-06-19

Nowe regionalne porty lotnicze wymagają wsparcia finansowego, aby zapewnić im możliwość rozwoju operacyjnego. Również przewoźnicy operujący z takich portów lotniczych lub z lotnisk znajdujących się w mało atrakcyjnych lokalizacjach, ale jednak z potencjałem przewozowym wymagają wsparcia finansowego. Obecny model PSO sprawdza się na rozwiniętych rynkach lotniczych w krajach UE, które już wypracowały sobie znacząca rolę w przewozach lotniczych. Jednak na wschodzących rynkach przewozów lotniczych, a takim jest rynek Polski, jest on niewystarczający - mówi Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak w rozmowie z Anną Jakubczyk z PRTL.pl

czytaj więcej

Porty lotnicze

0000-00-00

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony