INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Ranking

 

AirHelp Score 2019: Gdańsk 5. najlepszym lotniskiem na świecie

2019-05-15

Tegoroczny ranking najlepszych lotnisk na świecie AirHelp Score otwiera Hamad International Airport. Kolejne miejsca w czołówce zajęły porty Tokyo International Airport oraz Athens International Airport. W tym roku największą niespodzianką okazał się wysoki wynik gdańskiego lotniska, które znalazło się na 5. pozycji zestawienia.

czytaj więcej

LOT w pierwszej dwudziestce rankingu AirHelp Score 2019, Wizz Air spada na 22. Pozycję, Ryanair pozostaje w tyle

2019-05-10

Polskie linie lotnicze LOT znalazły się na 20. miejscu tegorocznego rankingu linii lotniczych AirHelp Score, poprawiając tym samym swoją pozycję o 9 oczek w porównaniu do zeszłego roku. Badanie ujawnia równie duże zmiany, jeśli chodzi o popularne w Polsce tanie linie Wizz Air oraz czołówkę najlepszych przewoźników na świecie. Tegoroczne zestawienie powstało w oparciu o 3 kryteria: punktualność, jakość obsługi oraz proces rozpatrywania wniosków o odszkodowanie.

czytaj więcej

Bydgoszcz: Awans lotniska do pierwszej dziesiątki

2019-05-06

Port Lotniczy Bydgoszcz awansował do pierwszej dziesiątki polskich lotnisk. Wyniki za pierwsze 4 miesiące na plusie. W maju mija piętnaście lat od wybudowania terminala pasażerskiego.

czytaj więcej

ACI: wstępne światowe rankingi ruchu na lotniskach. Największe porty lotnicze na świecie – Atlanta, Pekin i Dubaj

2019-03-15

Podczas dorocznej 11 –tej konferencji poświęconej ekonomii i finansom portów lotniczych, Międzynarodowa Rada Portów Lotniczych ACI World opublikowało wstępne rankingi lotnisk obejmujące ruch pasażerski, ruch towarowy i ruch lotniczy.

czytaj więcej

LOT najlepszą linią lotniczą w Europie Wschodniej według prestiżowego rankingu Global Traveler USA

2018-12-28

LOT zdobył tytuł „Najlepszej Linii w Europie Wschodniej” przyznawany co roku przez amerykański magazyn Global Traveler. Co ważne nagrodę w głosowaniu przyznają sami czytelnicy, a więc znawcy branży i osoby, które często podróżują. Nagroda to dowód na to, że LOT jest docenianą i coraz bardziej rozpoznawalną linią na rynkach międzynarodowych.

czytaj więcej

Dachser zwycięzcą rankingu Top500

2018-12-06

Dachser, globalny operator logistyczny, został laureatem rankingu Top500 i uzyskał tytuł „Najefektywniej Zarządzana Firma Logistyczna”. Podstawą jego przyznania było zajęcie pierwszego miejsca na liście klasyfikującej kilkaset najlepszych przedsiębiorstw z polskiej branży TSL na bazie ich kluczowych wskaźników finansowych. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, na której nagrodę dla Dachser odebrał prezes firmy, dr inż. Grzegorz Lichocik.

czytaj więcej

LOT najcichszym przewoźnikiem na lotnisku Londyn Heathrow

2018-12-03

Polskie Linie Lotnicze LOT numerem jeden w rankingu najcichszych przewoźników londyńskiego lotniska Heathrow. LOT został wskazany przez ten port jako linia, która emituje najmniej hałasu. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym Boeingom 737 MAX 8 i precyzyjnej technice lądowania polskich pilotów.

czytaj więcej

Emirates zdobywają trzy nagrody branżowe FTE Asia Awards i Airlineratings.com

2018-11-21

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, zgarnęły trzy cenne nagrody branżowe za innowacyjne kabiny prywatne w klasie pierwszej i system rozrywki pokładowej ice oraz tytuł „najlepszej linii długodystansowej w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki”. Przewoźnik zdobył prestiżowe wyróżnienia na rozdaniu nagród Future Travel Experience (FTE) Asia Awards 2018, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w Singapurze, oraz w plebiscycie portalu AirlineRatings.com Airline Excellence Awards 2019.

czytaj więcej

Ranking najbardziej aktywnych europejskich flagowych linii sieciowych

2017-04-25

Mistrzowie rankingów, portal annaaero, opublikowali kolejne, bardzo interesujące zestawienie, pokazujące, które z europejskich linii sieciowych/flagowych były najbardziej aktywne, jeżeli chodzi o uruchamianie nowych połączeń w okresie ostatnich dwóch lat.

czytaj więcej

Rekordy lotniskowo - samolotowe

2016-12-28

Portal anna.aero opublikował interesującą statystykę dotyczącą rekordów lotniskowo - samolotowych. Wbrew pozorom nie jest to jedynie ciekawostka lotnicza. Z tej statystyki można wyciągnąć wiele ważnych wniosków dotyczących struktur siatek obsługujących różne światowe porty oraz sposobów wykorzystania poszczególnych typów samolotów.

czytaj więcej

Rekordy lotniskowo - samolotowe

2016-12-24

Portal anna.aero opublikował interesującą statystykę dotyczącą rekordów lotniskowo - samolotowych. Wbrew pozorom nie jest to jedynie ciekawostka lotnicza. Z tej statystyki można wyciągnąć wiele ważnych wniosków dotyczących struktur siatek obsługujących różne światowe porty oraz sposobów wykorzystania poszczególnych typów samolotów.

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony