INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu ograniczonej przepustowości lotniska Chopina?

rozbudowa istniejącej sieci lotnisk

budowa nowego CPL

rozbudowa Modlina

duopol Modlin-Chopin

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Korzystanie z serwisu


Regulamin serwisu PRTL.pl

2010-03-17
 
     
 1. Korzystanie z serwisu PRTL.pl
  Wydawcą portalu lotniczego POLSKI RYNEK TRANSPORTU LOTNICZEGO „PRTL.pl” (dalej PRTL.pl) jest Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej „IKKU” Sp. z o.o. (dalej „IKKU” Sp. z o.o.) z siedzibą przy ul. Trębackiej 4, 00-074 Warszawa, tel. (22) 630-99-14, fax. (22) 630-99-14; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział KRS, pod numerem KRS: 0000037599.
  Korzystanie z serwisu PRTL.pl w wersji podstawowej jest ogólnodostępne i anonimowe. Pełny dostęp do informacji wymaga dokonania bezpłatnej rejestracji. Wyjątkiem są działy z góry oznaczone jako płatne. Dostęp do nich jest ograniczony hasłem, które można nabyć drogą elektroniczną.
  Informacje zamieszczone w portalu, teksty, artykuły oraz wszelkie inne dane i materiały nie mogą być kopiowane (w całości lub części), powielane ani zmieniane bez uprzedniej pisemnej zgody „IKKU” Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami). „IKKU” Sp. z o.o. w pełni uznaje prawo Użytkowników portalu PRTL.pl do prywatności i ochrony danych osobowych, nie wymaga ujawniania ich tożsamości.
   
 2. Polityka prywatności
  Szanując prawo do prywatności i ochrony danych osobowych proponujemy zapoznać się z polityką prywatności realizowaną przez administratora serwisu PRTL.pl
  Użytkownik serwisu PRTL.pl to osoba fizyczna lub prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która oświadczyła, że znane jej są zasady korzystania z serwisu, akceptuje je i dokonała rejestracji; tym samym wyrażając zgodę w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) na przetwarzanie jej danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym jedynie w celach korzystania z serwisu.
   
 3. Dane osobowe Użytkowników
  Użytkownik serwisu PRTL.pl w celu uzyskania pełnego dostępu do treści zamieszczonych na jego łamach dokonuje rejestracji poprzez podanie loginu, hasła oraz kilku wybranych danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym.
  Dzięki rejestracji w serwisie każdy Użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich aktualności i archiwum. Dodatkowo może brać udział w konkursach organizowanych przez serwis PRTL.pl.
  Dane osobowe Użytkowników zawarte w formularzu rejestracyjnym przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
  Dane osobowe Użytkowników gromadzone przez serwis PRTL.pl traktowane są jako oddzielna baza danych, przechowywana z zachowaniem wszelkich zasad i norm bezpieczeństwa.
   
 4. Weryfikacja, modyfikacja i likwidacja danych osobowych Użytkowników
  Użytkownik serwisu PRTL.pl ma prawo do wglądu w dane podane w czasie rejestracji w formularzu rejestracyjnym. Ma także prawo do ich weryfikacji, modyfikacji oraz usunięcia. W chwili wyrejestrowania z serwisu dane osobowe Użytkownika zostaną usunięte z bazy danych.
   
 5. Informacje udostępniane o Użytkowniku
  Administrator serwisu PRTL.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania oraz nie użyczania danych osobowych Użytkowników bez ich zgody. Dotyczy to innych osób, firm oraz instytucji. Wyjątkiem są uprawnione na podstawie prawa organy państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Administrator zastrzega sobie prawo do ujawniania danych zbiorczych o znaczeniu statystycznym współpracującym z nim serwisom internetowym oraz agencjom reklamowym, bez podawania indywidualnych danych osobowych.
   
 6. Linki do innych stron internetowych
  Na stronach serwisu PRTL.pl znajduje się wiele linków do stron zewnętrznych. Administrator nie odpowiada za ich politykę ochrony prywatności danych osobowych. Każdy Użytkownik powinien zapoznać się z treścią oświadczenia o polityce prywatności na poszczególnych stronach samodzielnie.
   
 7. Zmiany w polityce ochrony prywatności
  O wszelkich zmianach w niniejszej deklaracji dotyczącej bezpieczeństwa danych i ochrony prywatności w serwisie PRTL.pl Użytkownicy będą informowani na bieżąco na jego stronach.
   
 8. Kontakt
  Wszelkie pytania związane z polityką ochrony prywatności oraz bezpieczeństwem danych osobowych użytkowników serwisu PRTL.pl należy kierować pod adresem e-mail: kontakt@prtl.pl.
   
Tagi:

Przewozy | Połączenia | Linie lotnicze | Porty lotnicze


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony